853 Shares 1308 views

Stołek z rękami: jak zrobić?

Stolec – jest integralną częścią towaru, który jest niezbędny oprócz blaty w kuchni. Zwłaszcza teraz odpowiednie krzesła składane, które poprzez swoją konstrukcję są zwięźle umieszczone w bagażniku i stosowane w kraju, piknik lub rodzinne wakacje. Ale w każdym przypadku, bez względu na to jak to jest uniwersalny, stołek z rękami wykonane przy użyciu tych samych narzędzi, a na podobnej zasadzie. Dziś powiemy, w jaki sposób, aby jego własne krzesło do kuchni.

Jak to stołek z rękami?

Rysunki – to, co trzeba przygotować wcześniej. Liczba ta może wydawać się jak chcesz (jeden przykład pokazany jest na drugim zdjęciu), najważniejsze – aby obserwować odpowiedni rozmiar i określ długość każdego detale obiektu. Po rysunku została przygotowana, pomiar i cięcia płyty według wymiarów na rysunku. Aby wyciąć najlepiej z układanki elektrycznego, ponieważ konwencjonalne mechaniczne często nie ostrze. A poza tym z takiego urządzenia po prostu uprościć pracę i oszczędzać energię – wszyscy z was zrobić mały silnik elektryczny.

Teraz trzeba Gash końcową część każdego zebranego nogach, skupiając się na własnym szablonie (rysunek). W żadnym wypadku nie używać 3 nogi, a to sprawi, że twoi stolce mniej stabilny. Dla przeciętnego stolec mogą korzystać ze wsparcia szerokości deski 5-10 cm, w zależności od tego, czy są one okrągłe, prostokątne lub kwadratowe. Odebrane dalsze nogi muszą być noszone na pręcie gwintowanym i wyciągnąć zaciski. W tym przypadku, wewnątrz nogawek mają być przetwarzane z pliku. Ale na tym etapie odpowiedź na pytanie „jak zrobić taboret składany z rękami” nie jest jeszcze zakończona.

Co robić dalej?

Gdy wszystkie 4 nogi zostały wprowadzone na pręt gwintowany, aby wiercić w swoich pręty podtrzymujące otwory dla kołków. Ponadto, należy to zrobić z rękami, jeśli przewidziane w projekcie. Otwory dane lokalizacji mierzone przez miernik i kompasem. Wiercić nagle odszedł na bok, oni przekłuwać szydło dalej.

Gdy pręty podtrzymujące i podłokietniki zostały poddane obróbce za pomocą kleju, są one umieszczone na kołek. Połączyć je w następujący sposób: powierzchnia młotkiem zastosować warstwę gumową o szerokości kilku milimetrów i okresowych podsłuchu utrzymujących strukturę do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Ponadto, jako okładziny, można użyć szmatki lub tej samej desce.

Jak osiągnąć wytrzymałość połączeń?

Aby to zrobić, trzeba przytrzymać zaciski montowane krzesło między dwiema płytami zależnych. Zatem desek nogi i podłokietniki są dociskane do instrumentu. W tym ostatnim przypadku konieczne jest, aby przyklejania płyty o 20 milimetrów. Po tym, konieczne jest, aby połączyć się z podłokietników. Na ostatnim etapie należy shkantami urządzenie blokady z jednej strony, az drugiej strony, aby rzucić z powrotem do kolejki budowy bar dla utrwalenia w stanie rozłożonym. Teraz możemy założyć, że stolec z rękami dobrze zrobione.