524 Shares 4884 views

Popularne atrakcje w Dzierżyńsk, Niżny Nowogród regionu: opis, historia i ciekawostki

Dzerzhinsk (Niżny Nowogród regionu) – największy ośrodek przemysłowy regionu. Jak najszybciej przekroczyć granicę, zanim będzie rura lokalne huty i fabryki, miasto jest dosłownie pokryta chmurą smogu niejasne cieniu. Niewielu odwiedzających miasto wie, że tu, oprócz zakładów i fabryk chemicznych, istnieją historyczne i zabytki godne uwagi. To o nich i chce rozmawiać w tym materiale.

Atrakcje Dzerzhinsk, Niżny Nowogród region jest tak zróżnicowana, że trudno jest zdecydować, od czego zacząć swoją opinię. Zacznijmy od najbardziej popularnych wśród turystów i mieszkańców miejscach.

muzeum krajoznawcze

Dzerzhinsk, historia, zabytki, kultura jest dość bogate i ciekawe, wyjątkowe miasto. Moja znajomość z nim, jak z innych osiedli, musimy zacząć od wizyty w Muzeum Historii Lokalnej. On dopiero niedawno (w 1995 roku) został otwarty dzisiaj pomieścić 9 hal wystawowych.

W muzeum znajduje się na ulicy Dzierżyńskiego i przechowuje całą historię wieloletnie miasta. Do głównych atrakcji Dzierżyńsk, Niżny Nowogród regionu, z pewnością nie mogła się bez niego obejść. To tam wystawy lokalnych artystów, imprez kulturalnych i publicznych. W muzeum można poznać miasto i poznać historię jak mieszkańcy żyli w czasach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, co przyczyniło się do zwycięstwa. W skrócie, to miejsce jest naprawdę ciekawy i warto.

pomnik Dzierżyńskiego

Pomnik Dzierżyńskiego, dekorowanie obszarze o tej samej nazwie, jest to jeden z najważniejszych atrakcji miasta. To właśnie z tego miejsca z powrotem w 1929 roku i rozpoczął aktywną rozwój miasta. Było ściąć drzewo ogromny obszar pasa, pierwszy kamień położono na wiecu, który do dziś jest symbolem rozwoju miasta. Pomnik znajduje się w eleganckiej parku wapna, dość cichy i miejsce spokoju w mieście. Pamiętaj, aby odwiedzić go, jeśli będzie w Dzierżyńsk.

Zespół kościelny w Travel św Tichon za

Atrakcją miasta Dzerzhinsk, Niżny Nowogród regionu nie może obejść się bez tego świętego miejsca. Zespół kościół nazwany nie bez powodu, ponieważ jest on prezentowany w kilku świątyniach. Pierwszy kompleks kościelny drewno strugane, został zbudowany w 1997 roku. Jest to pierwszy kościół w Dzier związane z parafii Zmartwychwstania. Wygląda to całkiem jasne, ciekawe dwie kondygnacje okien z symetrycznym czworokąta ołtarza. Ta świątynia otrzymała nazwę Tichon.

Drugi kościół jest już wykonana z cegły i jest uważana za bardziej nowoczesny budynek. Jest to świątynia Ioanna Predtechi. Do chwili obecnej prowadzone są usługi, które można odwiedzić i gości. I wreszcie, ostatni budynek w kompleksie – Kościół Zmartwychwstania. Niestety, to nie jest zakończona, ale teraz firma aktywnie działa w celu zakończenia budowy i dekoracji wnętrz.

Antoniya Velikogo Kościół

Odnosi się on do parafii Zmartwychwstania. Głównym patronem duchowym stoi Antoniy Veliky – Egyptian sprawiedliwy, który żył już w 3-4 wieku. Świątynia jest dość duży, może pomieścić do 300 wiernych. Grunt pod jego budowę został przydzielony przez władze lokalne w 2006 roku, w tym samym roku i rozpoczął budowę.

dramat

Nawet w takim małym mieście ma swoją własną dramatu. Atrakcje Dzerzhinsk, Niżny Nowogród regionu są nie tylko historyczne, ale także kulturowym. Jeśli wrócisz do Teatru Dramatycznego, został otwarty w mieście w 1945 roku, ale dopiero w 1980 roku, był jego własny oddzielny budynek na Bulwarze Pokoju.

Andriej Siergiejewicz Podskrebkin dzisiaj kieruje teatrem. Umieścić na scenie wybitnych dzieł klasycznych i współczesnych reżyserów. Jest to bardzo popularne miejsce wśród mieszkańców. Wiele lokalnych aktorów trupy otrzymali odznaczenia państwowe i tytuły, co jest szczególnie cenne.

wieża Shukhov

Atrakcje regionu Dzerzhinsk, Niżny Nowogród są zróżnicowane, ale Shukhov Wieża nie można przypisać do jednej z tych kategorii. Ta unikalna konstrukcja została uhonorowana tytułem dziedzictwa kulturowego całego regionu Niżny Nowogród.

Wieża osiągnie wysokość 128 metrów, zaprojektowany przez widocznym, zdolnych naukowca V. G. Shuhova 1896 jako nośnik energii. W okresie od 1927 do 1929 roku w Dzier na standardowym projekcie są 4 Podobne wieże zostały zbudowane, które następnie są już potrzebne ze względu na zmiany trasy linii elektroenergetycznych zamieniły się w stertę bezużytecznego złomu.

Konstrukcja wieży więcej niż raz uznany za najlepszy w budowie wieżowców. Zajęło jako podstawa do budowy największych firm w Szwajcarii, Hiszpanii i Japonii. Dlatego Shukhov Wieża może być słusznie nazywany dumę regionu.

szkółka

Atrakcje Dzerzhinsk, Niżny Nowogród regionu nie może obyć się bez flory i fauny. Miasto, jak już wspomniano, jest ośrodkiem przemysłowym, bardzo zanieczyszczone szkodliwych emisji i odpadów. Dlatego nawet niewielki obszar parku wyspa jest doceniana przez wszystkich mieszkańców i strzeżone jak głównych atrakcji.

Jeśli relaks w Dzierżyńsk, czy tu w podróży służbowej, należy odwiedzić Arboretum. Jego historia rozpoczęła się w 1951 roku, przy aktywnym wsparciu miejscowego leśniczego I. Ilyashevich. Ta zieleń z przytulna atmosfera i naprawdę czyste powietrze jest w południowo-wschodniej części miasta. Powierzchnia leśna wynosi 15 ha, jest dość dużo rzadkich roślin.

zoo

Popularne atrakcje Dzerzhinsk nie mogła obejść się bez zoo – główne zabawy dzieci. To nie jest zoo, do którego wielu z nas są przyzwyczajeni, lub raczej, nie całkiem to samo. Można nie tylko zobaczyć zwierzęta, ale także je pogłaskać.

Jest utrzymana zieleń, gdzie można spotkać się z szopy, owiec, kóz, koni i kuców, oglądać drób. Małe zoo wolno głaskać i karmić zwierzęta, robić zdjęcia z nimi. Niedawno pojawiła australijskiego kangura, który stał się głównym dekoracji.

Fontanna „Tornado”

Światło i muzyka fontanna „Tornado”, zdobi Plac Lenina, jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców jednocześnie jasny i widoczny punkt orientacyjny. Ta łódź pokaz atrakcją, która ukazała się w 2009 roku, opiera się na unikalnych rozwiązań i innowacji. wystarczająco jasne efekty wodne są wykazane wszystkim zaprezentować wysokiej jakości muzyki. Po prostu wspaniały spektakl, fascynuje od pierwszych minut. Jeszcze bardziej imponująca fontanna wygląda nocą, gdy na różnych stronach swoich pasemkami 52 punktowe.

Dom z iglicą

Jeśli masz czas na zwiedzanie głównych atrakcji regionu Dzierżyńsk, Niżny Nowogród, to jest czas, aby przejść do mniej popularnych, ale dość ciekawych i niezwykłych miejscach. Na przykład, dom z iglicą, która zdobi jedną z ulic miasta. Ta unikalna struktura, przez co jest bardzo trudne do przejścia.

Budynek jest obecnie malowane w bogaty kolor zielony, making stała się jeszcze bardziej zauważalne. Dom został zbudowany w 1955 roku, daje niepowtarzalną górujący nad dachu wieży. Projekt AF Kusakina, wdrażanie, harmonijnie wpisują się w architekturę miasta, stając się jej częścią i pełne dekoracji. Dom wielokrotnie naprawiany i odnowiony, teraz też jest w potrzebie poważnych napraw.

Parsky jezioro

Woda jest jednym z największych w całym regionie. Jego powierzchnia sięga 280 m, a głębokość 5 metrów. Kras pochodzenie jeziora jest nadal kwestią otwartą, ale większość uczonych są skłonni do tej hipotezy. A sprawa jest taka, że na ścieżce wzdłuż południowego wybrzeża. Jest to naturalny zabytek pod ochroną państwa. Wzdłuż wybrzeża rośnie wiele cennych i rzadkich gatunków roślin, które są wymienione w Czerwonej Księdze regionie.

Staraliśmy się objąć wszystkie najciekawsze i godne uwagi atrakcje Dzerzhinsk i ponownie udowodnić wszystkich odwiedzających miasto, to jest nie tylko największym, ale także ośrodek kultury przemysłowej w regionie Niżny Nowogród. Mamy szczerą nadzieję, że jesteś pewny, aby znaleźć to, co zrobić w tej wspaniałej prowincjonalnego miasteczka.

Lotnisko Fiumicino
771 shares 2243 views
Jak Nowy Rok w Turcji
390 shares 7747 views