670 Shares 6688 views

Namioty z moskitiery – spokojny wypoczynek na łonie natury

W lecie, gdy wszystkie miasta ataku komar i spoty wakacje, ludzie muszą uciekać ze swojego molestowanie i bolesnymi ukąszeniami, stosując różnego rodzaju środków ochrony przed owadami. Namioty z moskitiery Są one jednym z kluczowych metod zabezpieczeń. Dziś są one bardzo popytu rosyjskich nabywców i dlaczego eksperci robią wszystko, co możliwe, aby te namioty były produkowane w szerokim zakresie.


namioty spotkanie z moskitiery

Namioty z moskitiery są używane przez wszystkich: myśliwi, rybacy, zrelaksować się w przyrodzie, wczasowicze, turyści, itd. Ogólnie rzecz biorąc, te komfortowe znajdują zastosowanie we wszystkich dziedzinach, ponieważ są one zwarte krotnie i paczka w Carry-worka, a siły an adult im łatwo przenieść do innego miejsca. A jednak, jeśli w swoim arsenale znajdują się dwa lub więcej namiotów, najlepiej jest przewozić arsenał obozu z pomocą transportu.

Jakie rodzaje namiotów

Namioty z moskitiery są przedstawiane w rynku konsumentów i sześciokątnych kształtach, można również odebrać namiot w zależności od smaku i odpowiedniej wielkości. Są tanie, więc można je nabyć dowolną przeciętnego nabywcy. Nawet bardzo uproszczony model doskonale spełniać swoją podstawową funkcję ochrony przed wnikaniem insektów.

Ile osób może się zmieścić w namiocie

Namioty z moskitiery, zazwyczaj wykonane Nie bardzo duże, ale mogą pomieścić od 5 do 8 osób i ma mały stolik i krzesło. Zastosowanie takich namiotów zapewnia odkryty wypoczynek w komfortowych czasach. A co najważniejsze, zawsze będziesz mieć niezawodny róg, gdzie można ukryć się przed promieniami słonecznymi i nieznośnego komara.

namiot 3×3

Namiot 3×3 z moskitierą to wygodna konstrukcja mobilna, która wykonuje kuchnia dysponuje podanie od ścian, mały dworek w ogrodzie. Twój namiot uniemożliwi bezpośrednie trafienie przez palącym słońcu, deszczu i przenikaniem różnych muszek. Urządzenie tego niezawodnego domu jest bardzo prosta ma piramidalny kształt, rama składa się z rur stalowych, co zwiększa jej wytrzymałość. Ściany wykonane są z dwóch warstw – z moskitierą i poliestru, co oznacza, że nie będą się obawiać nawet najsilniejszym wietrze. Urządzenie jest przymocowane do ziemi za pomocą lin nawleczone mocne i zabezpieczone za pomocą kołków stalowych.

sześciokątny namiot

Sześciokątny namiot z moskitierą ma dokładnie takie same funkcje, jak w pozostałej części namiotu. Jedyną rzeczą jest to, że różni się od innych gatunków, jest jego wielkość. Typowo, ciężar urządzenia w postaci zmontowanej przekracza 20 kg opakowanie parametrów 1350x250x250 mm w przybliżeniu. Jego zaletą – wysoki sufit, osiągając wysokość 2,5 metra, co pozwala na wysoki człowiek stojący w pełnej wysokości. markizy także na stalowej ramie może być również używany jako altana gier ku uciesze dzieci. Najważniejsze jest to, że podczas gry nie będą przeszkadzać owady i spalić ich palącym słońcu. Pod koniec wakacji będzie łatwo zebrać i pobierz projekt do samochodu.