288 Shares 6788 views

Jeśli dziewczyna ma krzywe nogi, co powinna zrobić w tej sytuacji?

Kobiety zawsze traktują siebie i ich wygląd jest zbyt krytyczny. Ale jedną rzeczą jest oszczerstwo, a druga jest prawdziwa, a nie wyimaginowana, przyczyna niezadowolenia. Jedna z nich jest krzywymi nogami. Co zrobić w tej sytuacji? Czy jest jakiś sposób na to naprawić?

Na fakcie

Przed rozwiązaniem problemu korygowania zakrzywionych nóg konieczne jest upewnienie się, że wiara jest ważna. Może dziewczyna była zła z gniewu i traktowała ją poważnie. Aby mieć pewność, musisz dokładnie przyjrzeć się sobie w lustrze. Krzywizna nóg jest inna – "O" – "," X ", nogi mogą być zakrzywione tuż pod kolanami. Wszystko to można wyraźnie zobaczyć.

Lekarze

Jeśli kobieta wie na pewno, że ma krzywe nogi, co powinna zrobić w takiej sytuacji? Może istnieć kilka opcji. Najbardziej radykalna jest operacja korekcji. Trzeba powiedzieć, że dla estetyki ortopeda raczej nie zwróci nikogo do tej procedury, chyba że krzywizna nóg zagraża zdrowiu. Wszakże operacja ta jest dość trudna – potrzebujesz złamania kości obu nóg. Potem następuje długi okres regeneracji, który jest związany z bólem i dyskomfortem. Tak więc korekcja stóp w ten sposób nie będzie odpowiednia dla każdej osoby.

Wychowanie fizyczne

Można również spróbować skorygować krzywiznę nóg za pomocą sportu. Należy zauważyć, że ta metoda nie jest tak skuteczna, jak poprzednia, czasami wynik nie jest zbyt oczywista, ale nadal warto spróbować przymocować nogi specjalnymi ćwiczeniami. Oprócz piękna nóg, będzie to korzystne dla całego ciała. Należy zauważyć, że dla różnych krzywizn kończyn dolnych istnieją różne ćwiczenia. Tak więc, w kształcie "O" krzywizna przydatne jest uprawianie gimnastyki, łyżwiarstwa figurowego, opanowania pływania z pełzaniem. Aby skorygować krzywiznę "X", asystent może stać się rowerem lub rowerem do ćwiczeń. I, oczywiście, nikt nie odwołał kompleksu spetsprazhneny, wybierz, który ekspert pomoże.

Odzież

Jeśli kobieta nie podejdzie do dwóch poprzednich metod, możesz zaproponować trzecią, a być może ostatnią. Jeśli pani nadal ma krzywe nogi, co powinna zrobić w takiej sytuacji? To proste: można ukryć je umiejętnie pod ubraniem, a nikt nie będzie nawet o tym myśleć. Ale noszenie spodni jest zawsze nudne, a po prostu nie chcę. Cóż, kobiety z krzywymi nogami mogą nosić nawet spódniczki. Po prostu musisz wiedzieć, które z nich. Pierwszą rzeczą do odnotowania jest to, że spódnice, które kończą się pośrodku rowy, mogą wizualnie zwinąć nawet najbardziej bezpośrednie nóżki i pojawiają się na podobieństwo "X", nie wspominając o damach z niedoskonałymi nierównościami. Więc na takie modele, nawet spójrz na sklep nie warto.

Doskonałe ukryć krzywiznę nogawek o długości maxi. Ponadto nie było takiego sezonu, kiedy nie byłyby one istotne. Więc jeśli dziewczyna ciągle jęczy: "Mam skręcone nogi, co mogę zrobić?", Możesz bezpiecznie doradzić, aby kupiła spódnicę na podłodze. Odrębna rozmowa dotyczy spodni. Jeśli dama preferuje wolne spodnie, wszystko jest w porządku. Ale dziewczyny lubią i legginsy, a kredki-ołówki, które podkreślają tylko krzywiznę nóg. Spodnie i darmowe dżinsy – to właśnie kobiety potrzebują każdej krzywizny kończyn dolnych. Więc nie bądź zbyt zdenerwowany, jeśli dziewczyna zobaczy tę krzywdę w lustrze. Co zrobić w tej sytuacji? Są wystarczająco dużo opcji. Wystarczy wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada i spokojnie go śledz.