239 Shares 7079 views

Wojskowy Zdrowie "Gold Coast" Anapa Sukko: zdjęcia, opinie

Coraz więcej turystów krajowych do letnich wakacji wybrać ośrodków znajdujących się na terytorium Rosji. Jednym z najbardziej popularnych wśród wczasowiczów południowych miast Rosji jest w tym Anapa. Morze w tej okolicy kurortu jest czyste, a plaże tutaj – wygodne. I, oczywiście, w tym mieście i jego okolicach zbudowany wielu hotelach i pensjonatach. в Анапе, военный санаторий «Золотой берег». Na przykład, trwa turystów, którzy zdecydowali się na odpoczynek w Anapa, sanatorium wojskowym „Gold Coast”. Opinie turystów instytucja ta zdobyła stosunkowo dobra.

Gdzie się znajduje i jak dotrzeć

Ten ośrodek nie jest w Anapa i jego okolicach – miejscowości Sukkah. Odległość od kompleksu do miasta jest około 15 km. Turyści, którzy wybierają się zrelaksować w tym zakładzie mają możliwość dostać się do miejsc z całego kraju, pociągiem i samolotem. W mieście Anapa istnieją dworca kolejowego i lotniska. Do ośrodka z obu węzłów komunikacyjnych można dojechać autobusem. Powinien udać się do przystanku „p. Suka ". Odległość z lotniska do kompleksu „Golden Beach” jest około 30 km. Zalety rekreacyjnym, wielu turystów nosić i ładna lokalizacja, w pobliżu dworca kolejowego (20 km).

Ogólny opis sanatorium

санаторий «Золотой берег» (Анапа) я в ляется самым новым военным комплексом, входящим в состав СКК «Анапский». W tej chwili, Sanatorium „Gold Coast” (Anapa), chciałbym skonfigurować w najnowszym wojskowa, która jest częścią JCC „Anapa”. To trwa tylko instytucja kategorię uprzywilejowanych obywateli. Cudzoziemcy pobyt w tym ośrodku nie może. Zaprojektowany kompleks na jednoczesnym zakwaterowania 350 obozowiczów. Mieć gości w tym sanatorium w nowoczesnej obudowie osiem-piętrowego.

Terytorium w tej instytucji posiada własne, dobrze zagospodarowany. Sądząc po opiniach turystów, ośrodek wygląda całkiem ładne podwórko. Ale, niestety, w opinii turystów, administracja nie jest zbyt ściśle monitoruje stan klombów i trawników. Ze względu na obfitość trawy w kompleksie „Golden Beach” jest niekiedy można spotkać węże.

представленные на странице, вполне достойный вид его корпуса и территории демонстрируют наглядно. Zdjęcia Sanatorium „Złote Wybrzeże” w Anapa, prezentowane na stronie, jest to przyzwoity widok jego ciała i tereny jasno wykazać. Pokoje wynajmowane w rekreacyjnym jest zwykle 14 dni. Ale w porozumieniu z administracją wynajęcia pomieszczenia jest możliwe i elastyczny harmonogram. Dzieci są dopuszczone do uzdrowiska z 4 lat.

profil medyczny

санаторий «Золотой берег» (Анапа) в ос новном граждане, желающие не только отдохнуть у моря, но и подлечиться. Nabyć pozwoleń w sanatorium „Gold Coast” (Anapa) do przytłaczających obciążeń obywateli, którzy nie chcesz odpocząć tylko nad morzem, ale również leczyć. ются заболевания: Główny profil medyczny kompleksu jest chorobą są:

 • układ nerwowy;
 • dróg oddechowych;
 • układu mięśniowo-szkieletowego;
 • układ krążenia.

W razie potrzeby, przebywających na terytorium gości sanatorium można, na przykład, aby odwiedzić biura masaż, bezigłowego, magnetycznym i terapii laserowej, fizykoterapii i innych.

Recenzje leczenia

санатории «Золотой берег» (Анапа) у ту ристов сложилось неоднозначное. Opinia na temat usług medycznych w sanatorium „Gold Coast” (Anapa) w Ristov się niejednoznaczna. Niektóre z leczenia w tym zakładzie usatysfakcjonowany. Inni uważają, że nie jest zbyt wysokiej jakości. Korzyści z opieki medycznej w tym kompleksie turystów nosić dość szeroki zakres zabiegów i możliwość odwiedzenia ich prawie za każdym razem. chwalony również przez wielu turystów i biur pracowników biur. Pielęgniarki w placówkach służby zdrowia, według wielu wczasowiczów uruchomić elastyczne.

наличие слишком большого количества платных услуг. Minusem leczenia w kompleksie „Gold Coast”, wielu turystów rozważyć obecność zbyt wielu usług płatnych. Ponadto, niektórzy lekarze czasami nawet starają się narzucić swój wypoczynek.

pokoje

Umieszczenie gości w sanatorium wojskowym „Gold Coast” (Anapa, Sukka) w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pierwsze dwa numery odmiany mają powierzchnię 24 m 2. W pomieszczeniach potrójnych postać wyższych – 36 m2. We wszystkich pokojach goście mogą korzystać z:

 • sofy;
 • telewizory;
 • lodówki.

Każdy pokój posiada prysznic i indywidualnie. Balkony w pomieszczeniach sanatorium „Gold Coast” nie jest. W razie potrzeby, turyści mogą korzystać w pokojach jedno dodatkowe miejsce. W tym przypadku, rozrywka wydane klapki.

Opinia gości przekazał Room

санатория «Золотой берег» (Анапа, Сукко) б ольшинство туристов считает довольно-таки удобными. Pokój Sanatorium „Gold Coast” (Anapa, Sukka) T on większość turystów pod uwagę dość wygodne. Wyposażone, według wielu turystów, nie są one złe. pościel w pokoju zmiany dość często, a to jest zawsze czyste. Meble w pokojach jest ustawiona dość nowy. Przynajmniej wygląda schludnie i nie słabnąć.

Niektóre z krytyką instytucji gości w pokojach spowodować powodu słabej pokojówek czyszczących. Wielu wczasowiczów rozważyć, na przykład, że podłogi z kompleksowych pracowników mogła myć częściej i potschatelnee.

душевых санатория «Золотой берег» существуют в основном лишь не слишком хорошие отзывы. O prysznice Sanatorium „Gold Coast”, są w zasadzie tylko niezbyt dobre opinie. Ze względu na brak bram wodnych często gromadzą zapachów w tych dziedzinach. A woda w ośrodku nie zawsze ma. Czasami administracja odpowiedzialna instytucja tego niedźwiedzia nie może. Woda w miejscowości Sukkah odłączyć często, jak to jest importowany. Ale czasami dusza nie działa w sanatorium, a winą samej administracji. Fakt, że instytucja jest często łamane pomp.

infrastruktura sanatorium

в санатории «Золотой берег» (г. Анапа) , к сожалению, нет. Prywatny basen w ośrodku „Golden Beach” (Anapa), niestety nie. Infrastruktura ta instytucja jest reprezentowana:

 • boiska do siatkówki i koszykówki;
 • kort tenisowy;
 • siłownia;
 • sala bilardowa.

W razie potrzeby, ośrodek może również składać się z tenisa stołowego. Jest na miejscu i bardzo dobrze wyposażone sauny. W czasie swojego istnienia, w tym zdobył ośrodek rekreacyjny „Złote Wybrzeże” są dobre opinie. Dla dzieci na placu zabaw centrum-site. Małe obejmują kompleks może ewentualnie jazda na wahliwych lub suwaka.

Rozrywka w ośrodku

Wypoczynek wczasowicze podawanie kompleksie „Golden Beach” płaci dużo uwagi. Dla gości ośrodek często odbywają się wieczorami, dyskoteki, konkursy karaoke. Zachęca się do centrum i grup muzycznych. W razie potrzeby, turyści mogą kupić w ośrodku i wszelkiego rodzaju ciekawych zwiedzania. Ponadto, kompleks posiada bibliotekę z dość obszernej funduszu.

infrastruktura resort, "Gold Coast" (Anapa): Opinie

Brak basenu, wielu turystów, oczywiście, odnosi się do wad sanatorium „Gold Coast”. Ale brak specjalnego środka, który nie liczy. W razie potrzeby goście kompleksu mogą korzystać z basenu znajdującego się obok hotelu za darmo. Ale idzie nie ma zbyt wielu gości centrum. Większość turystów preferuje oczywiście kąpiel w morzu. Popularny basen dostaje tylko w czasie burzy.

boisk sportowych w tym sanatorium, według wielu jego mieszkańców, do gier jest dość wygodne. Kompleks został niedawno przeprowadzone naprawy. W tym przypadku został zaktualizowany i miejscu.

Chwała kompleks ten jest w zasadzie turyści, którzy przyjeżdżają tu poza sezonem. Wysoka w centrum zaludnionych zazwyczaj bardzo zatłoczone. W rezultacie, tutaj staje się coraz zatłoczone, a pracownicy często nie ma czasu, aby służyć gościom prawidłowo.

Przeglądowi jedzenie,

Pokoje wynajmowane w kompleksie „Golden Beach” z pełnym wyżywieniem. Posiłki w tym rekreacyjnym jest trzy razy dziennie. санаторий «Золотой берег» (Анапа, Сукко) о тзывы т уристов заслужил, к сожалению, не слишком хорошие. W związku z tym, sanatorium wojskowym "Gold Coast" (Anapa, Sukka) od tzyvy t uristov zasłużył, niestety, nie bardzo dobre. Niektórzy urlopowicze znaleźć jedzenie w kompleksie normalne. Ale większość turystów uwierzyć, że menu tutaj może być poraznoobraznee. Nawet część, zgodnie z wczasowiczów w sanatorium zbyt mała. Pomimo pełnej płyty, w godzinach wieczornych, liczni goście kompleksu zaczynają poczucie głodu i są zmuszeni dodatkowo odwiedzić kawiarnię w miejscowości Sukkah.

Opinie na plaży

анатория «Золотой берег» (Анапа) п о отношению к морю имеются в основном лишь положительные отзывы. Pod względem lokalizacji z anatoriya „Gold Coast” (Anapa) bp w stosunku do morza, istnieją w zasadzie tylko pozytywne opinie. Kompleks ten znajduje się 100 metrów od plaży. Aby dostać się do morza jego goście mogą dosłownie na kilka minut. Sama plaża jest większość wczasowiczów uważa wystarczająco czyste. Tak, i morze w miejscowości Sukkah istnieje w zasadzie tylko dobre opinie. Glony, zarówno w Anapa, tu, na przykład, prawie nigdy.

Wielu gości chwalić morzu w pobliżu sanatorium „Gold Coast” i możliwość dobrego wędkowania. Gryźć pogoda jest dobra w tym miejscu, sądząc po opiniach turystów, bardzo dobre. W godzinach porannych można złapać Karasik morze, a wieczorem – scorpionfish i Croaker.

санатории «Золотой берег» (Анапа) имеются из-за многолюдности его пляжа . Niezbyt dobre opinie o sanatorium „Gold Coast” (Anapa) są ze względu na jego zatłoczonej plaży. Wiele miejsc na wybrzeżu są umieszczane pod placówek handlowych. A ludzie na tej plaży pochodzi z całego Sukkah, a nawet wychodzi z Anapa. Dlatego, aby znaleźć wolne miejsce na plaży w przedniej części ośrodka „Golden Beach” jest często bardzo trudne. Goście kompleksu, którzy lubią spać, czasami nawet zmuszony udać się pływać w innych plaż Sukkah.

Infrastruktura wsi obok hotelu

Sam Sukka zdobył dość dobre opinie od turystów. Infrastruktura ośrodka została opracowana dość dobrze. Tuż obok sanatorium „Gold Coast” znajduje się, na przykład, mały rynek „Broadway”. Tu goście kompleksu mogą kupić cokolwiek dusza zapragnie – od żywności i owoców akcesoriów plażowych.

To działa obok budynku internatu oraz wiele sklepów o różnej specjalizacji. Jednym z aktów pobliskich supermarketów w tym samym zegarem. Tutaj wielu gości Sanatorium „Gold Coast” kupić wodę w przypadku braku jej w biurze. Działa obok kompleksu, i wielu rodzajów kawiarni.

wycieczki

отзывы военный санаторий «Золотой берег» (Анапа, Сукко ) заслужил и за возможность приобретения на его территории разного рода увлекательных поездок. Dobre opinie turystów sanatorium wojskowym „Gold Coast” (Anapa, Sukka) zarobionych, a także nabycie na jego terytorium, wszelkiego rodzaju ciekawych wycieczek. W odwiedzających wsi można, na przykład, do wglądu na zamek „głowa lwa”. Jednak budowa nie jest stara. Ale układ i wygląd to naprawdę interesujące. Wbudowany zamek ten został niedawno pomysłów na temat życia w średniowieczu.

Również we wsi można, jeśli chcesz odwiedzić wioskę afrykańską. Na terenie oryginalnego kompleksu jest, między innymi, na scenie i kawiarni. Wbudowany wsi pochodzą z Afryki, zgodnie z ich własnymi tradycjami. Zapewniają one również centrum rozrywki i widoki.

Także w pobliżu miejscowości Sukkah ma bardzo czyste, popularnym turystycznym jeziora. Rośnie zaraz po wyjęciu z wody 32 wysokich cyprysów. Jak te południowe drzewa były w tych miejscach, nikt nie jest jeszcze znana. W razie potrzeby, można jeździć po jeziorze na koniu.

Oczywiście, ośrodek oferuje gościom „Gold Coast” na jego terytorium i ciekawe wycieczki po mieście Anapa i innych obszarów otaczających.

zamiast wniosku

Tak więc, opinie Sanatorium „Gold Coast” zarobione stosunkowo dobre. Oczywiście, w tej instytucji, istnieją pewne wady. Ale warto żyć w tym kompleksie jest stosunkowo niedrogi. Przede wszystkim, zdaniem wielu turystów, to środek nadaje się na spokojny, rodzinny wypoczynek.