707 Shares 6237 views

Krasnodar Inal bay: przegląd. Inal Bay na mapie

Krasnodar cieszy swoim pięknem. Inal bay – jeden z niebieskich miejscach prowincji. Prawie wszystkie budynki w Zatoce – rekreacyjnym (około 100). Są one rozmieszczone zasadniczo wzdłuż drogi. Często turystów na wypoczynek zostawić pozytywną opinię. Inal Bay znajduje się 130 km od Krasnodar, i 60 km od Tuapse. Jednocześnie nie mogą zrelaksować się około 10 tysięcy osób. Doskonała klimat i przystępne ceny przyciągają dużą liczbę ludzi, którzy chcą cieszyć się pięknem lokalnych krajobrazów i zapach morza.


Ponadto, wnęka jest znany niebieski gliny. Różne uzdrowiska używać go w procedurach odzyskiwania ciała. O właściwościach leczniczych tego cudu natury jest znany wielu ludzi, którzy wcześniej odpoczywał w zatoce, i tych, którzy nigdy nie byli tutaj. Idą w tym miejscu, aby skorzystać z daru natury i zdrowsze.

Jak się tam dostać?

Jakikolwiek sposób do zatoki prowadzi przez miasta Krasnodar. Inal znajduje się w dzielnicy Tuapse. Można się tam dostać pociągiem, osiągając Tuapse. Z Moskwy będzie musiał podróżować 29 godzin od St Petersburg 43 godziny, od 84 godzin Nowosybirsk, Jekaterynburg od – 68, z Rostów nad Donem – 12. Z dworca kolejowego w Tuapse, autobusie „Tuapse, Gelendzhik”, który odbywa się na zatokę Inal. Jeśli lecisz samolotem, droga jest jeden – lotnisko w Krasnodarze. Z lotniska jest autobus „Krasnodar-Soczi”, a następnie przeszczep w miejscowości Dzhubga locie „Dzhubga, Gelendzhik.” I to jest już możliwe, aby dostać się do miejsca docelowego. Jest też droga, która może zostać osiągnięty bezpośrednio w Inal Bay, zwykle przejazdem Krasnodar. Można się tam dostać samochodem, wówczas wymagana jest karta. Inal Bay na mapie wyraźnie widoczne.

z historii

Opowieść głosi, że Inal zatoka został nazwany jeden z kaznodziejów religii chrześcijańskiej, którzy mieszkali na wybrzeżu Morza Czarnego. Nie ma informacji o sprawiedliwy nie przeżył. Tylko nazwa zatoki i legenda o jego istnieniu.

Według innej wersji, to miejsce został nazwany na cześć księcia. Impreza jest planowane do pojednania plemiennego. Według legendy, żył na brzegach Inala 2 plemienia. Córka władcy jednego z nich, a syn innego przywódcy byli w miłości i spotkał się potajemnie. Jedno takie spotkanie zakończyło się tragicznie. Młody mężczyzna złapany i postanowił wykonać. Ale kochający dziewczyna była w stanie odwieść ojca od tej zbrodni. Córka księcia udało się pogodzić oba plemiona. Od tego czasu stał się znany jako Bay Inala.

Inna legenda mówi, że po rozejm został umieszczony pomiędzy dwoma zwaśnionymi plemionami nastąpiła ugoda Bzhid się blisko portu. Elder podczas obchodów końca walki było rozbite szkło. Rozkazał, że osada została zbudowana na tym miejscu.

Która z legend najbliżej prawdy, dziś jest trudny do określenia. Ale ważne jest, że mówią nam o świecie, który wszedł do końca, walczących plemion, i że nazwa została podana do zatoki jest wejść w takim świecie. Jest to również ważne. Może to pozwoliło mu rozwijać i stać się ulubionym miejscem wypoczynku dla wielu turystów. Piękna legenda jedynie uszlachetnić Inal zatokę i nadać mu tajemnicę.

Co przyciąga Bay

Większość zatoki Inal przyciąga turystów pięknem przyrody i gojenie niebieskiej gliny. Niestety, nie ma żadnych atrakcji w okolicy. Ale najbardziej wspaniała obsługa udało się rozwiązać ten problem. Na przykład, zorganizowaliśmy szereg szlaków turystycznych wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Szczególnie atrakcyjnym miastem Tuapse oraz Tuapse dzielnicy. To właśnie tutaj, gdzie iść i co zobaczyć. Można odwiedzić Muzeum Historyczno Local History. MG Poletaeva, Memorial Museum of Art artysta AA Kiselyov Youth Theatre, delfinarium "Aquaworld". Dzielnica pełna jest różnorodnych zabytków kulturowych i historycznych – takich jak różne dolmeny epoki brązu. Spacer po parku leśnym Kadosh zabiera dużo zabawy. Niezapomniane piękno gór Chessy pozostawia nikogo obojętnym.

Dwóch braci, Semiglavaya, rock Kiselyov, Semashho, ząb skalny, rock eagle, Highlands Lagonaki – Wiele tajemniczych jaskiń, kaniony nieopisanego piękna, delikatna i strome klify. Również dzielnica Tuapse słynny wulkan Indyshho. On jest bardzo przystojny. Piękne krajobrazy, morze i mnóstwo atrakcji sprawiają, że miejsce ośrodkiem turystycznym. Można wybrać się na wycieczkę po mieście i Krasnodarze. A bay Inal czeka na jego pełne wrażeń turystycznych. Tam zanurzyć się w ciszy, spokoju i ciszy.

Pogoda i warunki klimatyczne

Turyści wypełniona wrażenia po odpoczynku w zatoce, mogą jedynie zostawić pozytywne opinie. Inal zatoka podoba warunków pogodowych, które odnoszą się do położenia geograficznego. Klimat tutaj – Mediterranean, wilgotny, subtropikalny, co jest bardzo korzystne dla roślinności, więc to jest bogate w kwiaty. Tutaj można znaleźć różne rodzaje drzew i zieleni.

Inal zatoka urlop może rozpocząć się już w maju (około 20 numerów) i kontynuować aż do września (25 th). Okres ten charakteryzuje się najbardziej korzystnej pogody: prawie zawsze są słoneczne dni temperatura powietrza osiąga 24 stopni. Mały deszcz spadnie w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu. Rzadko ciepły letni deszcz tylko cieszyć, odświeżyć powietrze. Jest to najlepszy czas do pływania, a temperatura wody utrzymuje się w 17 ° lub powyżej. Jesienią deszcze zaczynają (listopad-marzec).

Warunki klimatyczne w Zatoce Inal optymalnej siedzenia. Powietrza, wilgotność, wiatr, deszcz, słońce, chmury, temperatura – najbardziej, że nie jest na wakacjach.

Reszta Bay Inal

Znajduje się w pobliżu miasta Krasnodar, podoba jej piękna Inal zatoka. Pogoda, doskonały klimat, bujna roślinność, morze … Wokół nie ma żadnych zakładów przemysłowych. Niebieski glina, który jest częścią złóż na morzu, uważana jest za leczniczą, ma właściwości odmładzające. wczasowicze kąpiel błotna wziąć u podnóża niewielkiego jeziora. Następnie zmyć błoto w morzu, wzmacniając efekt terapeutyczny. W związku z takimi procedurami morską trwa niebieskawy odcień.

Piękna plaża została wyposażona w kierunku Krasnodar Territory rządowych finansowanych przedsiębiorstw przemysłowych. Cieszy również nowy deptak, który został niedawno zbudowany.

Oaza relaksu – Inal zatoka. Zdjęcia tego raju są sugerowane poniżej.

sektor prywatny

Szczególną uwagę należy zwrócić sektor prywatny. Inal zatoka, oprócz dobrze rozwiniętej infrastruktury, doskonałych ośrodków, hoteli, apartamentów i może zaoferować, pokoje w sektorze prywatnym. Często jest to wygodne zakwaterowanie, ale cena jest oczywiście niższa niż koszt pokoi w pensjonacie.

Stałe miejsce zamieszkania w sektorze prywatnym jest na lewo od niego pozytywną opinię. Inal bay – miejsce, w którym oferuje komfortowe zakwaterowanie w przytulnych, a nawet usługi: klimatyzowane pokoje, TV, telefon. Są zbudowane domy, domki, gdzie jest wszystko, co niezbędne do życia i rekreacji. Istnieje również parking z bezpieczeństwem, baseny, sauny, altanki. Oferuje on możliwość wypożyczenia samochodu. Często w pobliżu domu znajdują się plaże wyposażone w siedzenia. Wszystko to można uzyskać w rozsądnej cenie. Odpoczynku w sektorze prywatnym, turyści mają możliwość przejścia na emeryturę i cieszyć się ciszą i spokojem, piękno natury, czyste morskie powietrze, kąpieli.

Bay Inal: ceny

Różne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty oferują szeroką gamę pokoi w różnych cenach. Poniżej wymienionych jest kilka schronisk, aby porównać ceny.

  • „Infantka”. Cena – 1400 rubli. 300 m – odległość od morza. Cena obejmuje zakwaterowanie, korzystanie z parkingu, basenu i infrastruktury. Gdzie: Tuapse dzielnica, gmina Bzhid, zatoka Inal, trzecia część.
  • "Sunrise". Cena – od 200 rubli (brak zasilania), 600 rubli (mają moc) dla jednej osoby. 100 m – odległość od morza. Gdzie: Tuapse dzielnica, gmina Bzhid Inal Bay, szósty odcinek.
  • „Tęcza”. Cena – od 450 rubli. 250-300 metrów – Odległość od morza. Cena obejmuje zakwaterowanie, korzystanie z parkingu. Gdzie: Tuapse District, Bay Inal.
  • „Górskie powietrze”. Cena – od 350 rubli (bez posiłków) na osobę. 100 m – odległość od morza. Cena obejmuje zakwaterowanie, korzystanie z kuchni. Gdzie: Tuapse dzielnica, gmina Bzhid Forest Street, 6, Inal zatoka, drugi odcinek.
  • "Autoworld". Cena – od 300 rubli. 250 m – odległość od morza. Gdzie: Tuapse dzielnica, gmina Bzhid, zatoka Inal, piąty odcinek.

Opinie turystów

Po pobycie w Zatoce prawie każdy turysta jest gotowy do opuszczenia dobra wskazówka. „Inal Bay – miejsce, gdzie zawsze jest miło odpocząć” – tak mówią. Jest bardzo czysta woda, świeże powietrze, piękna przyroda. Plaże są wyposażone w leżaki. Istnieją strony internetowe, które pozwalają na odpoczynek „zwykłe” sposób, używając jego parasol, koc. Na brzegu – gontem.

tanie wakacje

Nawet najbardziej tani urlop będzie wydawać się wspaniałe, jak samo miejsce – raj. A jeśli wybrać bazę z dobrymi warunkami życia oraz szeroką gamę usług i przyjemność wzrasta wielokrotnie. Żaden z tych turystów, którzy pozostałby niezadowolony z pobytu w zatoce. Zakończenie długo pozostaje w ich sercach.