199 Shares 2278 views

Modlitwa „że wszystko było dobrze.” Czy istnieje?

Modlitwy w świecie, jak się okazuje, istnieje wielka różnorodność. Jak mówią, na każdą okazję. I modlitwa „że wszystko jest w porządku”, zbyt, oczywiście. Jeśli ufasz bieg jego życia w jakiejś siły wyższej, należy pamiętać, że trzeba prawidłowo modlić. W tym czasie twój umysł i świadomość musi być gromadzone i napięte. Wzywać Boga, aby być naprawdę, z całego serca. Jeśli modlitwa jest „że wszystko jest w porządku”, musi ona zawierać proste słowa, mówiąc zbyt wiele nie powinno być, bo „… nie przez zestaw słów i uslyshanie zależy trzeźwości umysłu.” Ponadto, nie tylko twoje słowa, ale twoja dusza jest dotarcie do Boga. Podczas że jak wymawia modlitwę „że wszystko jest dobrze”, trzeba zwracać uwagę na ich słowa, w przeciwnym razie jesteś po prostu tracić czasu spędzają. St. Grigorij Nissky mówi, że modlitwa ma być wykonana z serca, według własnej woli, a nie siłą, jako obowiązek.


Czy wszystkie modlitwy są skuteczne?

Tak więc, zgodnie z tym co napisano powyżej, każda modlitwa być wykonywane szczerze iz pełną siłą umysłu i duszy, aby dotrzeć do uszu Stwórcy i być słyszanym. Więc jeśli potrzebujesz modlitwy „że wszystko było dobrze” – można wziąć dowolny odpowiedni tekst, istota nie ulegnie zmianie. Najważniejsze – aby zainwestować w jej interpretacji całej duszy, oczyścił tym razem z niepotrzebnymi myślami. Potrzeba koncentracji. Modlitwa o dobry dzień, w tym przypadku, jest prawdopodobne, aby pomóc Ci osiągnąć pożądany rezultat.

Co jest najbardziej skutecznym modlitwa?

Jaka jest najlepsza modlitwa, która może uczynić swoje życie lepszym, aby dostarczyć ją od zła? Mówi modlitwę św Cypriana. Konieczne jest ponowne pisanie na papierze, należy rękę, jeśli chcesz działać skutecznie. Jego tekst jest bardzo duża, ale efekt jest imponujący. Modlitwy są odczytywane przed zapaloną świece kościelne, podświetlając ikonę świętego męczennika Cypriana. Jak każdy inny, trzeba ostrożnie i uważnie czytać modlitwę, nie odrywając się od obcych myśli.

Gdybyś uszkodzenie jest indukowany, a następnie odczytać to modlitwa powinna być codziennie jeśli dziecko – to znaczy musi być osoba dorosła (korzystnie matka) nad głową dziecka, ale dla lepszego efektu, można dać mu się napić wody, nad którym modlitwa został odczytany wcześniej.

W razie potrzeby, a także odnosi się do innych świętego (o martyress Justina przykładzie) lub zastosować inne modlitwę. Ale sam nie jest konieczne do eksperymentowania. Jest to najlepiej zwrócić się do kościoła na radę i błogosławieństwa.

Czytaj modlitwy Cyprian i Justina trzeba codziennie, nazywając jednocześnie nazwiska osób, z tego powodu, a modlitwa jest oferowany. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy mają zdrowia pogorszył się, nie było apatia i niechęć do życia. Jak wcześniej wspomniano, możliwe jest, aby dać czar cierpi wody.

Konkludując

Jednak nie należy zapominać, słynne zdanie: „Bóg pomaga tym, którzy sami sobie pomagają” Jak można nie wierzyć, że siła wyższa jest wymagana, aby naprawić swoje życie na lepsze, a ty masz coś zrobić, aby to zmienić. Na modlitwę przez dłuższy czas nie będzie żył. Oni nie przynoszą jedzenie i nie płacić za ubrania. Sam musi być odpowiedzialny za siebie i swoich rodzin.