257 Shares 9486 views

Znaki Ziemi i ich charakterystyka

Znaki ziem obejmują Koziorożec, Byk i Panna. Są to proste, zwykli ludzie, a nie budowanie gigantyczne plany, zawsze rozumieją rzeczywistość, bez względu na to w jaki sposób może być surowa. Mają tendencję nie angażować się w małych rzeczach, to w dół do ziemi znakami, należy rozważyć sny tylko kaprys. To materialiści, biorą tylko to, co mogą zobaczyć, usłyszeć, poczuć. Wierzą tylko fakty i bezpośrednich dowodów, bardzo mało miejsca dla wyobraźni w ich duszach.

Te cechy mają ogromną pozytywną stronę – podczas gdy inni mówią, znaki licha i wcielać nasze plany w rzeczywistość. Zazwyczaj są dumne i niezależne, wolą polegać tylko na sobie, nie wierząc w to.

Ci ludzie muszą wybierać przedstawicieli elementów ziemi i wody. Będą one znaleźć kontakt z przedstawicielami ognia czy mogą współistnieć ze sobą w stałym radości i Szprewy. Lub z przedstawicielami powietrza, cierpiących na nagłe wybuchy śmiechu wtedy, że agresji.

Znaki zodiaku ziemi mają szereg zalet: praktyczność, niezawodność, racjonalność i zdolność do życia na ich dochodów, a nie brać pod długu lub zaciąganie kredytów. Nie oczekuj zbyt wiele od tego życia, i liczyć tylko na własne siły. Są trwałe, spójne, bardzo pracowity, może stać się dla siebie i swoich bliskich.

Istnieją także negatywne cechy. Znaki ziem raczej nudne i skąpe, nie tylko pod względem materialnym, ale także emocji. Są uparci, pesymistyczny o otaczającym ich świecie, czasem okrutny dla siebie i dla innych. Oni nie mają wyobraźni, ludzie po prostu nudny, aby być z nimi w tej samej firmie. One nie obsługują rozmowa może być niegrzeczny. Można powiedzieć, że znaki zodiaku Ziemi po prostu nie wiem, jak komunikować się z ludźmi i być w społeczeństwie.

Najwygodniejsze miejsce zamieszkania – własny dom o bardzo małej działce. Znaki te lubią majsterkować w ziemię, sadzić rośliny, żniwa.

W zakresie zatrudnienia i wykonywania zawodu, mogą działać tylko na stabilnej i solidnej firmy, w małych organizacjach, nie trzymać, wszystko jest zbyt chwiejny i niejasny.

Koziorożec. Jest praktyczny i punktualny. charakter efektowne. Takie jak to, osiągają wyższy poziom we własnym biznesie lub dobrej kariery w służbie wzrostu. Docenia szefowie boją współpracowników i podwładnych. To sprawia wrażenie zimnego i twardego chelveka. Ale to tylko dla obcych w swojej rodzinie, swoich bliskich blisko otwiera zupełnie po drugiej stronie. Jest tkliwość i miłość w oczach, twarz wciąż się uśmiechając. Do ich jest proste i jednocześnie rzetelny i niezawodny, to jest prawie zawsze wiedzieć, że będzie wspierać ich w trudnych chwilach i chronić.

Taurus. Niezwykle pracowici znaki ziemi. Zobowiązała się do rozwoju kariery, stosując dla wszystkich swoich wysiłków, gotów jest żyć i spać w pracy dla dobra tego celu. Jeśli Byk był do czegoś, to pokaże wszystkie jego wytrwałości i ją. On myśli tylko o głowie i nie słuchać rad innych, często idzie do przodu i nad głowami innych. Knock go z koleiny to jest praktycznie niemożliwe. Takie jak to, nie zapomnij obelgi. Żonaty bardzo zazdrosny, niż może plaga połowę. W tym samym czasie, i po prostu ciekawy.

Panna. Ten intelektualnej. Ten znak ma analityczny umysł i doskonałe logicznego myślenia i rozumowania. On docenia erudycji ludzi i tych, którzy mają szerokie zainteresowania. Ludzie z tego znaku kochają się silnie i stale dążyć do doskonałości. Jeśli Virgin robi coś, wynik jest zawsze idealny, innymi słowy po prostu nie może być. Wszystkie te cechy przyczyniają się do znacznych wysokościach w wielu dziedzinach. Jest to wynik dużo pracy nad sobą i ciągłe doskonalenie nabytych umiejętności.