155 Shares 9144 views

Lek „Viburkol”. instrukcja

Obecnie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy ludzie pomocy homeopatii czy nie. Niektórzy uważają, że jest święty, inni krytykują. Jednak faktem jest, że wiele leków homeopatycznych, które są odpowiednio dobrane i wyznaczony czas, czasami pomaga osiągnąć większy efekt niż ultra-nowoczesnych pigułek i mikstur. medycyna „Viburkol” odnosi się do takich środków. Przewodnik opisuje go jako wielolekowej homeopatycznych serii. Zawiera on takie elementy, jak hamomilla rekutita, Belladonna, Dulcamara solyanum, Plantage dur, sasanka łąkowa, karbonikum wapnia Hahnemanna. Ponadto, zawiera środki pomocnicze, na lepsze wchłanianie składników czynnych.

Bardzo skuteczny lek „Viburkol”. Przewodnik przewiduje jego stosowanie w połączeniu z lekami na obniżenie temperatury, a jako środki przeciwzapalne u dzieci, aby pozbyć się przeziębienia i ostrych infekcji górnych dróg oddechowych. lek jest często stosowany jako środek przeciwdrgawkowe przeciwdrgawkowych u dzieci.

Oznacza niemowlęta zalecane „Viburkol” ząbkowanie. Według opinii, lek pomaga w niestrawności i wzdęciach, podniecenia nerwowego i zapalenie ucha, nosa i gardła. Powszechne stosowanie medycyny otrzymał w praktyce ginekologicznej w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego. Formularz uwalnianie leku jest najbardziej odpowiedni do ciała dziecka, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia obciążenia wątroby i nerek. Zwolnić go w postaci świec, 6 sztuk w każdym opakowaniu leku „Viburkol”. Instrukcje przepisać dawkę leku dla pierwszych miesiącach życia dzieci na czwartej części świecy kilka razy dziennie, ale nie więcej niż 6 razy. Dla dzieci w wieku poniżej 6 miesiąca życia, dawka jest za normę o 1 świecy dziennie (rano i pół wieczorem) lub w ostrym przebiegu klinicznego 1 czopek dwa razy dziennie. Starsi pacjenci – jedna świeca około 4 razy dziennie, jeżeli temperatura nie przekracza 37,5 ° C cyfry. Jeżeli temperatura zostanie ustalone i utrzymywane w temperaturze około 38 ° C i powyżej, czopków są wprowadzane po jednym na raz do 6 razy dziennie. Ale w każdym przypadku (szczególnie w przypadku leczenia młodszych dzieci) dawkę należy omówić z lekarzem.

Gdy temperatura ciała wróciła do normy, dziecko będzie musiało wprowadzić raz lub dwa razy na kilka dni na dzień 1 czopek „Viburkol”. Przewodnik ostrzega, że w niektórych przypadkach lek może wystąpić reakcja alergiczna. Jednak przeciwwskazaniem do zastosowania jest zwiększona wrażliwość jedynie istniejących komponentów. Dane dotyczące wpływu na organizm „Viburkol” leku podczas ciąży i karmienia piersią nie jest ujawniana, dzięki czemu może być stosowany z ostrożnością i ciąży i karmiących. Istnieją przypadki, kiedy narzędzie pomaga kobietom w ciąży w celu uniknięcia zagrożenia poronieniem z powodu jego przeciwspazmatyczny i działanie uspokajające.

Choć lek „Vibrukol” i odnosi się do leków homeopatycznych, ale nie jest to zalecane, aby wyznaczyć własną rękę, bez konsultacji ze specjalistą. Przebieg leczenia zależy od indywidualnej wrażliwości organizmu i skuteczności terapii. Świece „Vibrukol” może być stosowany jako trzy dni i dwa tygodnie. Jeśli nagle u pacjentów przyjmujących lek zaostrzenie objawów należy przerwać leczenie i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Jak również innych środków pochodzących z sekcji homeopatii, lek „Vibrukol” jest wyjątkowy i nie ma odpowiednika w jego składzie. Jednakże, jeśli nie nagle podszedł do pacjenta, lekarz może przepisać leki mające podobne działanie i efekt.