635 Shares 2983 views

Stas Starovoytov ( „Stand”): biografia, humor i życie osobiste

Stas Starovoytov ( „Stand”) – sprytny i inteligentny młody człowiek, przykładowa rodzina człowiek, prawdziwy patriota. Zasłynął dzięki udziałowi w takiej komedii pokazuje jak KVN „Śmiech bez zasad” i „GOTOWOŚĆ”. Informacja o swojej karierze i życiu osobistym, znajdziesz w artykule. Zapraszamy do lektury!


biografia

Stas Starovoytov ( „Stand” staną się częścią życia dla niego) urodził się 11 października 1982 w miejscowości Bakchar znajduje się w regionie Tomsk. Był poszukiwany i kochane dziecko. Jednak jego ojciec zmarł wcześnie.

Kiedy Staś był 4 lat, ona i jej matka przeniosła się do Tomska. To właśnie w tym mieście przeszedł swoje dzieciństwo i młodość naszego bohatera. Jego matka – profesjonalny choreograf. Staś w pierwszej chwili też chciał pójść w jej ślady. Ale w pewnym momencie, że facet sobie sprawę, że przyciąga scenę.

humorysta

Jako student Tomsk Instytutu Elektrotechniki, Stanislav grał w KVN. Początkowo było to w ramach uniwersytetu. Następnie zespół odwiedził głównej scenie KVN. Staś wziął udział w tym projekcie do 2007 roku.

Nasz bohater brał udział w trzech sezonach serialu „Śmiech bez reguł” (TNT). Widzowie docenili jego poczucie humoru i zdolność do podawania materiału.

Stas Starovoytov: „Stand”

Na jesieni 2013 roku TNT uruchomił nowy kanał humorystyczny pokaz. Jak można się domyślić, że mówimy o przeniesienie wstać. Jego uczestnicy są Humorysta z dużym doświadczeniem. Wiele z nich w tym samym czasie grał w KVN i „świeci” w innych projektach.

Jednym ze stałych uczestników wystawy jest Stach Starovoytov. On stoi przed publicznością, opowiadając o trudach i rozkosze życia rodzinnego.

życie osobiste

Nasz bohater może być nazwana jedna kobieta mężczyzna. Chciał się ożenić raz na całe życie. Krótkotrwały, a nie na niezobowiązujące postawy Staś nie był zainteresowany.

Z przyszłą żoną Starovoytov spotkali się w 2009 roku w Tomsku. Szczupła i niska blondynka z oka swego wonów. Marina lubiła także brutalne młodego człowieka. Stanislav pięknie i agresywnie zaloty damę swego serca. Zaprosił dziewczynę w kawiarni i spacer miasto nocą. Wkrótce Staś zaproponował Marina żyć pod jednym dachem. Blond uzgodnione.

Po jakimś czasie kochankowie byli małżeństwem. Impreza odbyła się w jednej z restauracji Tomsk. Wśród gości znaleźli się przyjaciele i krewni panny młodej i pana młodego.

W 2011 roku urodziła córkę STASA Starowojtową. Dziecko nazywa piękne imię rosyjski – Masza. Młody ojciec nie mógł przestać patrzeć na okruchy. On ją swaddled, wykąpał się i położyć do łóżka. Teraz para marzy o wygląd potomka – syna, który pójdzie na imię.

wniosek

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował i jak dostał się na scenę Stas Starovoytov. „Stand” – projekt, który pozwolił mu otworzyć się i realizować swoje twórcze ambicje. Życzymy tego wspaniałego humorysta finansowego dobrobytu i szczęścia rodzinnego!