708 Shares 8458 views

Jak schudnąć z pomocą sody: Badanie pytanie

Możesz stać szczupły poprzez diety, wysiłku fizycznego lub kąpiele z dodatkiem sody oczyszczonej. Ta ostatnia metoda staje się coraz bardziej popularne, a wiele tendencję do utraty wagi za pomocą sody. Opinie już, i wszystkie są pozytywne tak daleko. Przeszłość oczywiście powiedzieć, że mogą rzucić do 10 kg nadwagi.


Jak schudnąć z pomocą sody

Niedoinformowani ludzie mogą pomyśleć, że aby schudnąć, soda powinna być pijany. Jednak mówimy o kąpielach soda, od podejmowania, że nagromadzenie tłuszczu jest stracone. Służąc jako środka zagrożenie dla zdrowia, ponieważ wysokie stężenie substancji alkalicznych sodowych, które w kontakcie z organów wewnętrznych, można ich szkodliwe. Mimo, że metody takie istnieją, ale część sodowy należy ściśle dozowany. Oblicz jej nie jest łatwe, więc lepiej nie ryzykować. Dlatego sodowy stosowany do samej utraty masy ciała, jako dodatek do wody podczas kąpieli.

Wanny sody nieruchomość

Wiele z nich zajmuje się pytanie: „Jak schudnąć przy pomocy sody oczyszczonej?” Fakt, że soda w gorącej wodzie bardzo aktywny w organizmie i ludzkiego ciała, uwalniając go od nadmiaru płynów nagromadzonych toksyn i nadwagi. Ponadto takie kąpiele mają również silne działanie relaksujące: testowany zaciski mięśni, napięcie emocjonalne i znikają bloki. A gdy nastrój i ton w porządku, a lodówka nie ciągnąć wykorzystać stres lub kłopoty.

Przepis: jak schudnąć z pomocą sody oczyszczonej

200 g sody należy rozcieńczać gorącą wodą. Roztwór sody wylano do łaźni wstępnie wybierany, w którym woda powinna być mniejsza niż 36-37 stopni Celsjusza. Temperatura – ważny szczegół, tak blisko, trzeba mieć termometr do monitorowania tego wskaźnika. Czas trwania kąpieli – 20-25 minut, aby utrzymać temperaturę niezbędną do okresowego dodawania gorącej wody. Nie ma nic skomplikowanego procesu, jak schudnąć z sody oczyszczonej, jak się okazuje, nie. Tak, procedura odbywa się tuż przed snem, bo nie może być płukane, a potrzeba umieścić na puszystym szlafrokiem lub ręcznikiem i leżeć w łóżku przez pół godziny. Ci, którzy zrobili z kąpieli, powiedział, że po raz stracił natychmiast od 1 do 2 kg. Po prostu trzeba zrobić 10 procedur, które są podejmowane na zasadzie „dzień po dniu”, a nie do przeoczenia. Jeśli naprawdę podoba, to może być powtórzone po 2-3 miesiącach. Dziewczyny również pamiętać, że skóra staje się miękka, jedwabista, fade wulgaryzowaniem z kolan i stóp. Soda wybiela także skórę, więc może cierpieć oparzenia słoneczne.

Przepis z soli morskiej i olejków eterycznych

Oto kolejny dobrze znany przepis kąpiel soda dla tych, którzy myślą o tym, jak schudnąć z sody oczyszczonej. Musimy wymieszać 500 g soli morskiej 300 g naszej sodą i dodać je do wody od 37-39 stopni Celsjusza. Leżeć spokojnie przez 20 minut, kontrolując temperaturę. Im jest on wyższy, tym szybciej metabolizm tłuszczu i pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Następnie, bez płukania, wyjść, owinąć się w szlafrok i leżą pod kocem co najmniej godzinę. Aby wzmocnić proces dzielenia kąpieli tłuszczu może być uzupełniony z olejkami eterycznymi, co zwiększy szybkość, aby oczyścić ciało i schudnąć kilka razy. Cierpiących na choroby przewlekłe lub wanny sody cukrzyca jest dozwolone tylko po konsultacji z lekarzem.