213 Shares 5203 views

Pyszne meatless patty z kapustą

Kiedy rozwiązać trochę pościć, często pozbawiamy się pysznym jedzeniem, tylko dlatego, że nie wiemy, jak gotować własne posiłki tak, że może mieć na stanowisku. Spróbujmy rozwiązać tę sytuację. I starać się bezmięsne patty z kapustą.

Placki z kapusty (na czczo)
Składniki niezbędne (na 14 placków):
potrzebne do testu:
• Dwie szklanki mąki;
• jedno szkło wodne;
• jedna łyżeczka suchych drożdży;
• jedno łyżeczka soli;
• około ćwierć szkła oleju słonecznikowego;

potrzebne do wypełnienia:
• pół kilogram kapusty;
• cebule średnie pary wodnej;
• Sól (smak);
• cukru (około pół łyżeczki, może być nieco więcej);
• olej roślinny.

Jak gotować placki z kapustą (na czczo)
Pierwszym krokiem jest, aby wziąć jedną czwartą szklanki wody i dodać drożdże, cukier i około kilku herbaty łyżki mąki. Wszystko dokładnie wymieszać i pozostawiono do ogrzania do piany. Jeżeli po upływie tego czasu pianka nie pojawi się, oznacza to, że drożdże są świeże i nie trzeba podjąć inne (w przeciwnym razie po prostu spędzają czas i produktów, ale bezmięsne patty z kapustą i nie dostać). Następnie dodano wodę (do góry dyszy).
Weź miskę i dodać do niego przesianej mąki i soli. Wszystko wymieszać. W środku wgłębienia mąka slajdów. W tym pogłębienia wlewamy naszą wodę z drożdżami. Zagnieść ciasto. Kiedy test jest prowadzony przez myśl, że trzeba dodać do niej wodę (lub mąki). Podczas ugniatania w wodzie, dodać olej roślinny. Gotową ciasto należy zawinąć folię i umieścić w ogniu, aż będzie rosnąć o dwa razy. Jeśli masz w lewo trochę czasu, potem można tylko raz obmyat ciasta i pozostawić dopóki nie pojawią się ponownie.
Aż ciasto jest odpowiednia, można gotować farsz na bezmięsne pasztecikiem z kapustą. Aby to zrobić, trzeba drobno posiekać kapustę. Jeśli chcesz kapusty był bardzo miękki, to należy umieścić w rondlu, dodać z powrotem trochę wody lub mleka i gotować przez jakiś czas pod pokrywą trochę. Po tym należy odrzucić go na sicie i wycisnąć. Jeśli wolisz kapustę elastyczny, można po prostu zalać wrzątkiem kapustę pokrojoną i pozostawić na dziesięć do piętnastu minut (może być więcej). Wtedy też musi usiąść na sicie i wycisnąć trochę.
W tym czasie trzeba patelni podsmażyć drobno posiekaną cebulę, następnie dodać kapustę i gotować do miękkości. Na koniec możemy dodać trochę soli i cukru.
Kiedy ciasto jest odpowiedni, dzieli go na równe kawałki, każdy kawałek starannie zwinięte w kłębek i przykryć folią wszystkie kule na około dziesięć minut, tak, że „odpoczął”. Następnie zrobić wszystko, jak zwykle, z kulki zrobić tortille, leżał na środku farsz i pie zaschipyvaem.
Uformowane placki kapusta chude rozprzestrzeniać się na szwie blasze dół (pan musi być wcześniej olejowane lub pokryte specjalnym papierem do pieczenia).
Przykryć folią do pieczenia i pozostawić na wilgoć przez około pół godziny.
Przed wysłaniem ciasta w piekarniku, należy smarować ich mocnej herbaty napar z cukrem (może być zwyczajne i trochę wody). Po ciasta piec, można myć je olejem roślinnym.
Pieczone ciasta tak krótkim czasie, około dziesięć minut w temperaturze dwustu stopni. Jednak jest to tylko uzależnione od czasu pieczenia, aby lepiej skupić się na wyglądzie i smaku. To, jak łatwo przygotowaliśmy ciasta pieczone z kapustą.

Teraz, podczas szybko nie będzie musiał puzzle ponad gotować smaczne i które mają zastosowanie do herbaty. Bo okazuje się, że tylko trochę remake'u zwykły przepis, można uzyskać tylko wielki bezmięsne patty z kapustą. Zabawne, że goście mogą nawet nie domyślać się, że ciasta, z wyjątkiem, że smaczne, tak również na czczo.

Smacznego!