107 Shares 7136 views

Podróżować w Holandii. Co warto zobaczyć w Holandii, przy słynnej ulicy Red Light District

Holland jest bardzo stary kraj o wielowiekowej kulturze. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych, czyli Amsterdam. Według popularności nie jest gorsza od Paryża czy Wenecji. Kraj pozwolił miękkich narkotyków i prostytucji, ale Holandia jest jednym z krajów najbardziej hodowanych na świecie. Amsterdam to również miasto cycling. Rowerzyści głównego środka transportu w Amsterdamie. Istnieje wiele muzeów, zabytków, zamków. W kraju tulipanów Holandia.


Co robić w Holandii lub co zobaczyć w Holandii? Popularne trasy jest stolica Amsterdam, Haga, Rotterdam. W Rotterdamie można znaleźć dobre restauracje i kupić ubrania i więcej (Nie zapomnij bratTax wolne sklepów, a na lotnisku odzyskać pieniądze za wolna od podatku). On dla graficznego największy port w Europie i drugim co do wielkości miastem w kraju. Rotterdam jest nowoczesnym miastem przemysłowym. Stara architektura nie ma traktuje. W Hadze, można popływać w Morzu Północnym i zobaczyć kilka zabytków. Haga jest niezwykle piękne i spokojne miasteczko. Amsterdam jest w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta. Istnieje kilka z najbardziej znanych muzeów na świecie, takich jak Amsterdam Sex Muzeum Madame Tussaud, Van Goga, Muzeum Historii. W muzeum piwa jest Amstredame HeinekenZnamenitaya czerwonych latarni ulica. Kawiarnie na każdym rogu.

Otwórz można kupić: marihuana, haszysz i grzyby. Aby to zrobić, jest to szczególne miejsce. Marihuana i haszysz w kawiarniach nabyć i grzyby w smartshopah. Oferujemy kupić kokainę lub coś innego, można usłyszeć na ulicy, w dzielnicy czerwonych latarni ulicy, ale nie jest to warto zwrócić uwagę, nawet jeśli nie jest kokaina, jej nabycie przestępstwo. Więc lepiej jest wybrać kawiarnię lub smartshop.

W mieście trudno jest znaleźć restaurację, która jest odpowiednia dla miłośników dobrej żywności. Zasadniczo, wszystko dla zwykłych ludzi, a nie kapryśny. Narodowa kuchnia holenderska jest oparta na świeżych ryb i owoców morza. Posiłki bogate w kalorie, o wysokiej zawartości tłuszczu. można znaleźć restauracje z kuchni chińskiej i japońskiej. Jeśli nie masz czasu, a egzotyczne nie są honorowane, a następnie, jak w każdym kraju, zawsze pomaga McDonalds, gdzie można również zawsze swobodnie pójść do toalety.

Bukiet kwiatów od 599 rubli

Dostać wizy do Holandii nie będzie trudne. Może to sprawi, biuro podróży, a może i będzie. Travel „dzikusy” jest obecnie coraz bardziej popularne. Można wybrać na przykład miasto Amsterdam. Kupować bilety z wyprzedzeniem. W takich linii lotniczych jak Lufthansa airberlin lub zakupu biletu na kilka miesięcy lub pół roku może być dobrze, aby je zapisać. Zarezerwować hotel z wyprzedzeniem. Można skontaktować się z Visa Application Center lub ambasadą w zbroi samolotu, hotel, wyciągów i innych drobnych transakcji jako zdjęciami i kopiami zatrudnienia. I tak, aby uzyskać wizę, aby przejść na samą podróż.

Można również wynająć samochód na lotnisku. Niewielki kraj i samochodem do odwiedzenia wszystkich słynnych miejsc na tydzień nie jest trudne. Będzie to być nawet tańsze i wygodniejsze niż ich własne możliwości. Nie można mieszkać w Holandii i wywołać w Dusseldorfie w Niemczech lub w Brug lub w Brukseli w Belgii. Są piękne miasto nie pozostawi obojętnym.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci podjąć decyzję na własną rękę, aby wybrać się na wycieczkę do Holandii