507 Shares 3084 views

Gorący żelazo – co to jest? Gorący żelazo: ćwiczenia

Wiele osób uważa, że aby schudnąć, należy podać swoje aerobic zajęć sportowych i wydolność. Jednak niewiele osób wie, że pozbycie się nadwagi jest możliwe bez uciekania się do lekkoatletyki, robiąc tylko trening siłowy. Spójrzmy prawdzie w oczy, gorące żelazo – co to jest i kto to zrobić.


Waga Szkolenia – Weight Loss Gwarancja

Stosunkowo niedawno, niemieccy naukowcy z Düsseldorf stwierdził, że ładunki energetyczne pozwalają w krótkim czasie bardzo skutecznie kontrolować swoją wagę. Obserwacje dużej grupy uczestników (ponad 100) wykazali, że trening siłowy z regularne powtórzenia są jeszcze bardziej skuteczne w zwalczaniu nadwagi, niż tradycyjne cardio.

Wyniki stały się podstawą dla nowego trendu treningu sportowego – „gorącym żelazem”. Jest to kompleks specjalnie dobranych ćwiczeń fitness z naciskiem na runningaway wytrzymałości wytrzymałości, spalanie tłuszczu, rehabilitacji problemy z kręgosłupem. Oprócz niemieckich naukowców, wielki wkład w rozwój programu mają doświadczonych trenerów Reebok firmę sportową.

Zajęcia dla zmotywowanych ludzi

Wszystkie centra fitness, które oferują zajęcia w kierunku gorącym żelazem, tej samej metody ćwiczeń. Co więcej, te ćwiczenia regularnie (zazwyczaj kwartalne) nieznacznie zmodyfikowany w taki sposób, że nie ma się przyzwyczaić do tego samego rodzaju stresu.

Głównym tematem „gorącym żelazem” jest od obciążenia elektrycznego. Sami zajęcia odbywają się w salach muzycznych, takich jak aerobik. Obecnie prawie każdy siłownia oferuje zajęcia dla programów gorącym żelazem. Szkolenie jest równie dobrze nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, niezależnie od bazowego poziomu wyszkolenia.

typowy program

„Hot Iron” to zbiór kilku kierunkach:

 • Dla początkujących, którzy chcą uzyskać piękny kształt ciała, nadające program „gorącym żelazem” 1, 2 lub zaawansowany.
 • Najlepsze wyniki w zwalczaniu nadwagi i tłuszczu sgonke pokazuje komples Żelazny Krzyż.
 • Jeśli masz problemy z plecami lepiej wybrać program, żelazko Wstecz.
 • Optymalna moc obciążenia zapewnia kompleksową żelaza w organizmie.

Podział różne ośrodki szkoleniowe stanowi jedną z zalet programu, ponieważ pozwala na uwzględnienie indywidualnych cech każdego transakcyjnym i cele, które ustawia się. Każda osoba może łatwo wybrać dla siebie przypominające ćwiczenia opcji.

Program dla początkujących

Zwykle zaczyna odwiedzający centra fitness, aby wybrać program „gorącym żelazem” 1, która jest poprawna. Doświadczony trwa dłużej zmieścić tych zestawów lekcji, takie jak Iron Cross „gorącym żelazem” 2 i zaawansowanego szkolenia.

Ćwiczenia „Hot Iron” 1 koncentruje się przede wszystkim na ruchach energetycznych. Zaangażowany w ten rzuca się, pasek zaciskowy, w pozycji leżącej, Crouch i naciśnij huśtawka. Dla tych, którzy chcą walczyć z nadwagą, pod warunkiem, lekcje z mini-bary. poziom obciążenia wybrany indywidualnie, w zależności od stopnia przygotowania.

Kompleksu jest hardy

„Hot Iron” 2 podkreśla rzuca, przysiady i pompki energiczne. W procesie szkolenia zużywa dużo energii, możliwe jest, aby pracować nawet jakościowo małe mięśnie. Ta może być doprowadzony do żądanego kształtu, sposób żelazka. Recenzje radzenia sobie z coraz bardziej pozytywne. Ludzie świętują poprawę po czterech tygodniach treningu.

Kompleks „Iron Cross” skierowany jest do tworzenia pięknego ciała. Ćwiczenia pomagają w celu zwiększenia masy mięśniowej, a duża ilość energii jest marnowana w trakcie zatrudnienia. Mimo tego zestawu ćwiczeń bardziej odpowiednie dla mężczyzn, dobrze wyszkolonych kobiety też znajdą wiele zainteresowania nim. „Iron Cross” pozwala na stosunkowo krótki czas, aby rzucić przyzwoitą kwotę odchudzania. Brak bieżnie czy rowery w klasie nie może być porównywana z „Żelaznego Krzyża” dla wydajności.

Czas trwania jednej klasy to jedna godzina. To wystarczy, aby prawidłowo załadować wszystkie główne mięśnie, bez obawy o szkody dla stawów i kręgosłupa. Jeśli dopiero teraz powstaje pytanie, gorące żelazo – to znaczy przeczytać poniższy artykuł.

korzyści z programu

Wraz z tradycyjnym cardio z lekkoatletyki na klas systemowych gorące żelazo (szkolenie nie tylko dostarcza dodatkowych kilogramów eksmisji) przyczyniają się do powstawania pięknych konturów ciała, dzięki aspekcie mocy ćwiczeń. Główną zaletą programu – to regularna zmiana ćwiczeń, które są częścią kompleksu, który jest bardziej skuteczny niż klasycznego podejścia. W rezultacie, mięśnie nie przyzwyczajają się do tego samego rodzaju obciążenia, ale wręcz przeciwnie, stale pracuje, dzięki zmiennej ćwiczeń, który ma pozytywny wpływ na rysunku.

Klasy "Hot Iron" umożliwiają:

 • Rozpędzić metabolizm więcej niż 30%.
 • Pozbyć się zbędnych kilogramów bez diety.
 • Budować mięśnie.
 • Spalić tłuszcz.
 • Dokręcić skórę, pozbyć się cellulitu.
 • Wzmocnienie kości.
 • Zwiększyć ruchomość stawów.

Jedna godzina starannego szkolenia w ramach „gorącym żelazem” pozwala pozbyć się 900 kalorii, co uzyskuje się dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanego harmonogramem szkolenia opartego na podejściu naukowym i przy udziale certyfikowanych instruktorów.

W razie potrzeby „Hot Iron” pozwala na zmianę programu szkolenia, w celu zwiększenia nakładu pracy, zawiera wiele powtórzeń.

Główne postanowienia założeniami „gorącym żelazem”:

 • elementy obowiązujące w ćwiczeniach pomagają lepiej walczyć z otyłością, zamiast zwykłego rodzaju aerobiku treningu.
 • Niektóre diety nie pomagają na długo odpędzić nadmiar tłuszczu, należy do sprawowania władzy.
 • Składniki energetyczne zajęcia spowodować efekt spalania tłuszczu, który trwa na następny dzień po szkole.
 • Trening siła ma korzystny wpływ na ogólny stan organizmu, w tym odporność na poprawę jakości, normalizacji ciśnienia tętniczego, uspokojenia układu nerwowego.

I „Hot Iron” pomaga poprawić postawę, wzmacniają mięśnie pleców.

Jak to zrobić?

Doskonałe wyniki są gwarantowane, nawet jeśli czas do zaangażowania się w nie tak dużo. co najmniej trzy razy w tygodniu wystarczy, aby poradzić. dni szkoleniowe powinny naprzemiennie z dni odpoczynku. Najlepiej nadaje się do wypoczynku lekcje pływania, które zmniejszają napięcie mięśni. Gorący żelazo – to znaczy, sport i fitness?

Klasy „Hot Iron” nie wymaga specjalnej diety lub dodatkowego żywieniu sportowców. To powinno być łatwe do prowadzenia zdrowego stylu życia, jeść dużo białka, ale w celu zmniejszenia udziału węglowodanów w diecie. Podstawowa zasada – aby uniknąć przejadania się. Zgodnie z powyższymi wymaganiami oraz poddawane regularnym zatrudnieniu, postać szybko osiągnąć pożądany kształt. Jest to łatwe do normalizacji masy ciała, jeśli regularnie do czynienia z gorącym żelazem. Opinii o szkoleniu kobiet i mężczyzn pozostawić najbardziej korzystne. Każdy ton notatek w organizmie i piękny tworzenie masy mięśniowej.

System ćwiczeń „Hot Iron” jest odpowiedni zarówno przedstawiciele obu płci.

Niektóre kobiety obawiają się, że w wyniku szkolenia będą musieli budować mięśnie i będzie jak człowiek. Te obawy są bezpodstawne! W rzeczywistości, „Hot Iron” pozwala osiągnąć idealną sylwetkę i piękne ciało bez nadmiarowego „nakachany” efektu. Jeśli zdecydujesz się ćwiczyć samodzielne gorące żelazo, aby praktykować muzyka powinna być dynamiczna i zapalające.

Ile należy się zająć, aby zobaczyć efekt?

Specjalna technika została opracowana, aby trenować na jedną godzinę. W tym przypadku trzeba będzie wziąć udział w szkoleniu co najmniej trzy razy w tygodniu. Ze względu na fakt, że tempo metabolizmu w ogóle różne, wynik będzie widoczny przez inny okres czasu. Zazwyczaj ludzie mówią po miesiącu pozytywnych efektów i widocznym Body Fit.

Gdy obciążenie pali codziennie około 800-900 kalorii. Waga urządzenia jest dobierana w zależności od rozwoju mięśni. Nikt nie da początkujących ciężkich ładunków, może to mieć negatywny wpływ na zdrowie. Gorące żelazo ćwiczenia regularnie zmienia.

Przeciwwskazania

Ten rodzaj ćwiczeń nie jest zalecane dla osób z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego. Doświadczony instruktor szkolenia jest w stanie dostosować się do każdej osoby. Dlatego też przeciwwskazania są praktycznie nieobecne.

Trening siłowy wymaga właściwego podejścia i pre-rozgrzewka mięśni. To jest niemożliwe do uchwycenia w barze, konieczne jest, aby wykonać ćwiczenia rozgrzewki. Pierwotnie lepiej czynienia z profesjonalistą, który zapewni praktyczne porady i wskazówki na temat odżywiania. Żaden trening nie będzie miało pożądany efekt, chyba rozważyć żywności w lodówce. Jak widać, w gorącym żelazem praktycznie żadnych przeciwwskazań.

wniosek

Gorący żelazo – fitness, które nie wymaga codziennych czynności. To trwa tylko trzy wizyty na siłowni tygodniowo, pierwsze wyniki nie będzie Cię czeka. W ciągu 3-4 miesięcy znacznie dokręcić skórę rozluźnienie znika, zwiększenie żywotności i zmniejszenie tłuszczu tkanki podskórnej.

Gym „Hot Iron” nie wymaga istotnego sprzętu i akcesoriów, to będzie wystarczające mini pręt z zestawem różnych ciężarach (1-5 kg) i podkładki z materiału gumowego.

Tak więc, „Hot Iron” to wysokiej fitness program umożliwiający osiągnięcie znaczących rezultatów w krótkim czasie. Jednocześnie, lekcje są doskonałym sposobem, aby odpocząć, zregenerować siły i pozwolić radość życia przez długi czas. Sprzęt do gorącego żelaza dobiera się w zależności od poziomu wyszkolenia.

Wszystkie ćwiczenia są stale poprawy złożony zespół doświadczonych instruktorów, a także niemieckich naukowców programistów.

„Hot Iron” – świetny program dla tych, którzy dbają o swoich ciałach. Teraz, gdy wiesz o gorącym żelazem, co stanowi nowy kierunek dla tworzenia ich masy mięśniowej.