699 Shares 6458 views

Monkey Interactive dla współczesnego dziecka

Gra ma dziecko poznaje świat wokół nas, to zajmuje pierwsze rozwiązań autonomicznych, uczenie się komunikować. W tym roku został doskonale pomagają pojawił się w licznych interaktywnych zabawek. Ta różnorodność lalek i małych zwierząt, którzy mogą płakać, śmiać się, publikować wszelkiego rodzaju dźwięków, jeść, biegać i przytulić. Dzięki swojej funkcjonalności, można je nauczyć dzieciakowi dużo przydatne i interesujące.

Meet małpa „Chcę obsłużyć”

Po 3 latach każde dziecko czuje potrzebę kogoś do opieki. Oczywiście, dobrze jest mieć małego chomika, ptaków lub ryb. Jeśli ta możliwość nie jest aktualnie dostępny, zwierzę zabawka będzie wyjść z sytuacji. Interaktywny małpa „Chcę obsłużyć” będzie dzieckiem prawdziwy przyjaciel posiada ekscytujący świat gier i rozrywki. Ta zabawka „Hasbro” firma wie, jak dać prawdziwą ciepło. Wygląda na to życie, to nie stwarza żadnych problemów rodziców.

Co może nowy przyjaciel

Cute małpa – interaktywna zabawka – w stanie reagować na dotyk i wydawać dźwięki, poruszania nogami, ma zabawny wyraz twarzy dzięki najnowszej technologii elektronicznej. Wygląda dokładnie jak mały szympans. Trzeba tylko to zwierzę budzi się zabawka, słodki ziewnął, wyciągając się jak prawdziwy. Dziecko będzie z niego bardzo ciekawe i zabawne. Nawet dorośli nie pozostaje obojętny na jej kaprysów i wybryków, lubię grać z dzieckiem. Plus interaktywny małpa zabawny chrapanie podczas snu, zabawnych westchnień, czkawka, śmiech jest zaraźliwy, jeśli łaskotać jej stopę i klaszcze w dłonie i nawet kapryśna. Wszystko bardzo zabawne i śmieszne. Jeśli nagle zaczyna wąchania, to jest czas, żeby ją nakarmić. Zestaw zawiera specjalną butelkę w kształcie banana. Konieczne jest jedynie, aby doprowadzić go do jej ust, a dziecko zaczyna jeść z przyjemnością, a ona chomps zabawa, czasami wymiotuje. Spróbuj odebrać butelkę z wyprzedzeniem, natychmiast zaczyna się buntować i poprosić o suplementy. To może być prasowane na plecach, przytulanie i łaskotanie. Tulić małpa kocha najbardziej, to nie przez przypadek nazywany „Chcę obsłużyć.” Okresowo pyta na ręce, trzymając nogi do przodu. Jest to możliwe i poprosić ją o tym, klikając na stopie lewej nodze. Jeżeli przytulanie, głaskanie zwierzęcia na plecach, to będzie w odpowiedzi przytulać cały silniejsza. Monkey interaktywny się uspokoić i zasnąć, jeśli jest prasowana na plecach. Zabawka przechodzi w tryb uśpienia oszczędzania energii, a jeśli go nie dotykał przez pięć minut. Ale dziecko powinno dotykać jej lewą nogę lub tylną pat, jak małpa natychmiast budzi się i kontynuować grę. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie zwyczaje tego małego szympansa. Jeśli nie używać zabawki przez dłuższy czas, należy go wyłączyć. Jest zasilany trzema bateriami.

warranty

Tworzenie zabawek, „Hasbro” Spółka wykazuje zaskakującą troskę o dzieci, tylko przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Interaktywna zabawka małpa nie powoduje alergii, nie zaszkodzi dziecku. Cóż, co może być przerażające zabawny puszysty dziecko szympansa, ale jego wzruszającej sympatii. Oczywiście, jest on z pewnością stanie się ulubionym rodziny. Wszystkie produkty „Hasbro” posiadają europejskie certyfikaty spełniają niezbędne normy jakości i są testowane pod względem bezpieczeństwa.

Firma aktywnie uczestniczy w produkcji interaktywnych zabawek. Jest to dobrze znany Furby gremlin, a seria zabawnych Fuzzies „Für prawdziwych przyjaciół”, i którzy są w stanie chodzić śmieszne szczenięta „Gogo”, i przedstawione interaktywną małpę „Przytulić szympans” i Little Pony, i wiele innych. Te małe zwierzęta są atrakcyjne pod względem wyglądu jak najbliżej do formy tych zwierząt i są wykonane z miłością i opieki w sposób bezpieczny, przyjemny w dotyku materiałów. Oni naprawdę mogą stać ukochani przyjaciele dzieci.