837 Shares 8623 views

Albert Tumen. styl walki i sukces

UFC (prowadzące promocja MMA) bojowników pochodzą z różnych krajów. Niektóre z nich robią postępy, a miłość publiczności. I nie był wyjątkiem Albert Tumen, które fani nazwany Einsteina. Młody wojownik imponuje widzom żywy styl, pragnienie, aby walczyć w szafie i zakończyć ją przed terminem. Teraz Albert walczy poza UFC. Począwszy od lata 2017 roku, jest organizacją ACB mistrz. Narodowość Albert Tumen – Kabardyno-bałkarski.

Początki kariery

Jako dziecko, przyszły wojownik Karate Kyokushin i osiągnęła znaczny sukces w nim. Albert Tumen wygrał kilka turniejów juniorów i zdobył 6 kyu, co odpowiada żółtym pasem.

Albert następnie zapisany w części armii walki wręcz – bardziej sztywną i „realistyczne” walki. Wyniki były imponujące, zbyt: wygrać 15 Mistrzostwa Rosji, udział w zespole juniorów Kabardyno-Bałkarii i więcej. W trakcie swojej kariery zajmował Tumen w boksie, w sambo bojowym, ale ostateczny wybór dokonany na rzecz MMA. Jak się okazało, nie na próżno.

idiosyncrasy

Kabardyno-Balkarian jest jasny „perkusista”, którzy zamiast woli walczyć w obronie przeciwko obalenia. udarność pomaga mu wybić przeciwników w pierwszych rundach. Preferuje pięści, ale może używać nóg.

Głównym problemem stylu – słabość na tle naprawdę silnych wojowników. Przenoszone na grunt, Albert przeżywa poważny dyskomfort i może nie mieć jakikolwiek poważny opór.

Kariera w UFC

Pierwsza walka w PROMOCJI wiodącego rosyjskiego utracone. Przeciwnik był brazylijski Ildemar Alcantara. Rival Tumenova wybrał właściwą taktykę. Użył stylu „ground-and-Pound”, wielokrotnie przeniesienie Tumenova na ziemię i uderzając pięściami i łokciami. Już w pierwszej rundzie, to doprowadziło do cięcia na twarzy Albert Tumenova.

W drugiej rundzie Alcantara postanowił jeszcze bardziej bezpieczny sposób – był ścięciu wroga na podłodze i trzymać go tam. Walka była dość nudna. Następujące wyniki sędziów dał zwycięstwo Brazylijczyka.

UFC ma zasadę, że stracił dwie walki początkujących opuścić organizację. Potrzebna była rehabilitacja, Tumen i był w stanie dokonać jego własne.
Druga walka została powołana przeciwko amerykańskiej Anthony Lepsli. 34-letni przeciwnik miał wiele bitew w różnych promocjach, ale UFC nie osiągnął wiele sukcesów.

Einstein przygotowywał się do walki w Stanach Zjednoczonych, klub K-Dojo. Głównym celem szkolenia jest czas operacyjny ochrony przed obalenia. Taktyka okazała się być poprawne. Pierwsze myśliwce ostrożnie przemieszczać ośmiokąta, próbując sprowokować atak na siebie. Pierwszy zaatakował Amerykanów, którzy próbowali zorganizować takedown. Tak się nie stało. Więcej wymiarowe Rosjanie skutecznie tłumione ataki przeciwnika i szybciej poruszający. W pewnym momencie Einstein złapany amerykański nogę i dwa razy uderzył w głowę. Wróg spadł na podłogę, i było oczywiste, że jego duch walki spadł znacząco.

Knockout doszło w końcu do pierwszej rundy. Lewy sierpowy złapany Tumenova przeciwnika. Nawet wykończenie nie jest konieczne.

Druga porażka w UFC

Po pokonaniu Anthony Lepsli Tumen wygrał cztery razy, w tym dość silny Zhuban i Alan Lorentsa Larkina. To jest czas, aby przejść do „wielkich lig” i walczyć z najlepszymi z najlepszych. W Gunnar Nelson został wybrany jako kolejny rywal, doświadczony zapaśnik islandzki. Prawie wszyscy jego zwycięstw Nelson wygrał kapitulację wroga.

Walka pokazała, że bitwy z doskonałą bojowników Albert Tumen nie jest jeszcze gotowy. Rosjanie próbowali wbić Islandczyka, ale spokój i zapobiegać próbom bez problemu wykonujących obalenia. Walka zakończyła się w drugiej rundzie – w Kabardyno-bałkarski stracił tylną naked choke.

Po bitwie był Leon Edwards, która odbyła się w tym samym scenariuszu. Rywal wrócił w wygodnej pozycji i spędził tylną naked choke. Druga porażka z rzędu doprowadziły do Tumenova zwolnienia z UFC i przejściu do rosyjskiej promocyjnej ACB. Tam zdobył zwycięstwo nokaut nad Ismael de Jesus College.

Albert Tumen: Ranking

Pomimo 2 straty, rosyjski myśliwiec utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Jej główną wadą jest uważany za stosunkowo słaby przed doświadczonymi zawodnikami. Szczególnie dobre są spektakularne nokautów, która podoba się publiczności Albert Tumen. Zdjęcia najlepszych momentów z pewnością różnią się w setkach sztuk pokrewnych zasobów. Być może w przyszłości Rosjanie będą z powrotem w UFC i uczyni jasną karierę w ACB.