659 Shares 8025 views

Renault Kangoo – elegancki Furgon

Renault Kangoo – wielozadaniowy pojazd francuskiej firmy Renault. Maszyna skupia się na transport towarowy w ciągu 550-600 kg zarówno autostrad i off-road. ROUGHTERRAIN Renault Kangoo zapewnia napęd na wszystkie koła podwozia. Urządzenie jest dostępne w wersji dwudrzwiowego furgonetki, a także jako kombi pięciodrzwiowej, którego przednie drzwi skrzydłowe, tył – przesuwne. Klapa tylna windy.


Przez chwilę, poszedłem model linia montażowa Renault Kangoo ze wszystkimi wahadłowe drzwi, ale zmiana ta wykorzystuje minimalne zapotrzebowanie ze względu na pewne niedogodności, które dostarczają zawiasach drzwi tylne.

Produkcja Renault Kangoo rozpoczęła się w 1998 roku, samochód natychmiast zyskał popularność. Charakterystyka techniczna samochodów były nieskazitelne, a zwiększony poziom komfortu nie pozostawia obojętnym najbardziej wymagających klientów. Ponadto, Renault Kangoo została wyróżniona przez nowoczesny zestaw komponentów oraz szereg przydatnych urządzeń, które obejmowały Elektryczne szyby, Wspomaganie kierownicy, poduszka powietrzna, zamek centralny, co jest szczególnie ważne w samochodzie miał klimatyzację.

Silniki zainstalowane różne, w zależności od warunków, w jakich mieli pojazd ma być używany. Transmisje były również kilka wariantów, maszyny i mechaniczne, cztero- i pięć-speed.

W 2005 roku Renault Kangoo przeszedł aktualizację z zewnątrz i wewnątrz stropu w tapicerki, siedzeń i paneli drzwiowych. Stało się to w czasie ze zmianą identyfikacji wizualnej w firmie Renault, więc w pewnym sensie zmiany były radykalne, coś ledwie dotknął maszynę. światła przeciwmgielne stały się częścią standardowego wyposażenia, wnętrze jest wzbogacony o ekskluzywnych akcesoriów z kategorii. Kolorystyka tapicerki wykorzystywane jest teraz rozwiązać na komputerze, który wybiera najbardziej optymalną kombinację kolorów.

Seryjnej produkcji rozpoczął od 2006 Renault Kangoo napędem na cztery koła. Samochód okazał się wygodnym samochodu terenowego i stał się pożądanym zakup dla mieszkańców wsi. Po aktualizacji Renault Kangoo zdobyte w dynamice, parametry maszyny prędkość zmieniła się na lepsze. Wygodny wózek stał pewnie, aby przejść na autostradzie z prędkością 160 km / h. Bagażnik wytrzymać obciążenie 700 kg oraz o całkowitej objętości komory Ładunek 2650 litrów. Ale nie ważne jak załadowany Renault Kangoo, jednak zawarte w roli samochodu, ale on pozostał dość elegancki i wygodny samochód z eleganckich konturów ciała, szybki i zwrotny w trudnych środowiskach miejskich.

Silniki Renault Kangoo zawsze dobry pick-up. Czas reakcji na pedał przyspieszenia jest głównym kryterium jakości silników D7F 8V i 16V D4F, nie mają bardzo, ale niezawodny i łatwy w obsłudze. Układ hamulcowy Renault Kangoo została obliczona na zwiększone obciążenia. Aby zatrzymać zwykłego samochodu osobowego dość standardowego hamulca oraz hamulca obciążonego vana, potrzebne Superwydajny jednostki hamulcowe, klocki, zaciski potężne i masywne duże siły hydraulicznej całego układu hamulcowego. Samochody Renault Kangoo, których ceny pozostały stabilne w przedziale od 200 do 450 tysięcy rubli, w zależności od wersji i wydaniu w roku, są obecnie sprzedawane wszędzie jako sprawdzoną, wysoce niezawodnego urządzenia.