608 Shares 6515 views

Moskwa park wodny „Aqua-Yun”: zdjęcia, ceny i opinie

Lato przez cały rok, dużo ciepła i światła, upadki i rozbryzgi wody ze wszystkich stron, ludzie w strojach kąpielowych z uśmiechami na twarzach, dźwięk śmiechu, zabawy i radości – wszystko to jest prawdziwy obraz, i cieszyć się nim, można nie tylko w dowolnym miejscu na egzotycznych wyspach, oraz w Moskwie. Taka okazja dla mieszkańców i gości stolicy, jak również pobliskich miastach zapewnić park wodny „Aqua” Una – pięknej części klubie „Yong-Life”. Jej drzwi były otwarte dla publiczności w kwietniu 2011 roku i od tego czasu został zamknięty, niezależnie od pogody, pory roku, lub innych czynników. Tutaj można zorganizować wakacje, jak nadpobudliwość, lub po prostu zrelaksować się przy basenie, sącząc pyszny koktajl. Zobaczmy, co ciekawe rzeczy do zaoferowania swoim gościom aquaparku.


funkcje

Dziś jest to jeden z najlepszych, największych (3000 metrów kwadratowych) i nowoczesnych miejsc rekreacji wodnej w stolicy. park wodny „Aqua Una” należy już kochany przez wielu Moskali klubu znajduje się zaledwie osiem kilometrów od Moskwy. Aby dostać się tu szybko i łatwo, co jest jednym z powodów dużej popularności tego miejsca, ale nie najważniejsze. Pierwszą rzeczą, którą trzeba powiedzieć – infrastruktura Water Park. Do dyspozycji gości jest różnorodność urządzeń wymaganych dla jakości wypoczynku zarówno biernego i czynnego. Tu można pływać w basenie, jeździć na roller coaster lub wszelkiego rodzaju surfowania, zrelaksować się w wannie z hydromasażem, zabiegi spa lub potu w saunie. Oferuje on wysokiej jakości głodnych bar z dużym wyborem dań i napojów. A dla tych, którzy chcą więcej – wiele ciekawych propozycji dodatkową opłatą.

Drugą ważną cechą jest park wodny – poziom jego bezpieczeństwa. W szczególności dotyczy on układu do oczyszczania wody – składa się z trzech etapów, po zakończeniu którego powodowało dodatkowe dezynfekcji ultrafioletem. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i zapewniają maksymalną ochronę przed ryzykiem odwiedzających żadnej reakcji alergicznej lub infekcji. Po trzecie, jest to wygodne zarówno pod względem temperatury (powietrza i wody), a także w zakresie usług. Pracownicy parku wodnego jest uprzejmy dla wszystkich potrzeb gości i robi wszystko, aby goście pobyt był sukcesem.

Aqua-Zone "Aqua Una"

Ta część klubu jest reprezentowana przez następujące podmioty:

  • duży 15-metrowy basen oraz dwa mniejsze w głównej strefie i jeden w spa;
  • zjeżdżalni (ogółem dziewięć);
  • sztucznego fali do surfowania;
  • Rosyjski pokój (sauna) i łaźni tureckiej;
  • jacuzzi;
  • gejzery i kaskady;
  • armatki wodne.

Cały park wodny „Aqua Una” jest podzielony na dwie główne strefy – dla dzieci i dorosłych. Jest to wygodne i bezpieczne – rodzice nie mogą się martwić, że ich maluch wspiąć się na bardzo strome i niebezpieczne wzgórza. Dla dodatkowego bezpieczeństwa w strefie aqua są obserwatorzy zamówienie.

Rozrywka dla pełnoletnich

Dla osób w wieku powyżej szesnastu dostępnych pięć zjeżdżalni indywidualnej pochodzenia znajduje się w strefie dla dorosłych. Ich wysokość waha się od czterech do dziewięciu metrów, a czas otwarcia migawki zmienia się z siedmiu do czternastu metrów na sekundę. Stroma i najdłuższe (80 metrów) o nazwie „czarna dziura”. Wyprowadzić z niego przy średniej prędkości 24 km / h.

Dorośli też pokocha parku wodnego jacuzzi, sauny lub łaźni tureckiej (dla tych, którzy lubią to gorąco), a także spa dla pełnego relaksu. To dobry czas na rozmowy lub po prostu obejrzeć go w świat w komfortowym basenie. Nie zapomnij zamówić orzeźwiającego drinka w barze, który również prezentuje różnorodne przekąski i bardziej znaczących potraw. Jeśli chcemy czegoś nowego, iść nauczyć się surfować sztuczną falą.

sztucznego fali

Jest to dość nowe zjawisko turystyki sportowej, co pozwoliło surfowania bez konieczności latać do egzotycznych wysp i liczenia fale sezonowych. Teraz zajmuje się tego rodzaju sportów wodnych mogą być znacznie tańsze i we własnym miejscu zamieszkania. Flowrider – tylko w Moskwie symulator surfingu – jest w tej instytucji „Aqua Una”. Aquapark (zdjęcie przedstawia wygląd tego budynku) oferuje początkującym wypróbować nowy obraz dla siebie surfer przesuwne na sztucznymi falami i specjalistów, aby utrzymać i rozwijać swoje umiejętności.

Generowane fale symulator osiągnie szerokości 10 metrów i wysokości ponad metr. Zajęcia to nie tylko ekscytujące, ale również użyteczne – można zacisnąć mięśnie nóg, pośladków, naciśnij i skośne. Dodatkowo, regularne ćwiczenia pomogą poprawić koordynację ruchów. Jeśli następnie zdecydujesz się zrobić prawdziwe surfowanie, będzie w stanie pokazać niesamowite rezultaty.

Strefa dzieci park wodny

Dla dzieci w „Aqua Una” Istnieją cztery slajdy o maksymalnej wysokości 4,5 m Najmłodsi powinni „Rodziny.” – z łagodnym zboczu i małej długości. Ci, którzy są starsi, jak „Zero Gravity” – najbardziej stroma zjeżdżalnia dla dzieci Strefa parku wodnego, z własnym dostępem do prywatnego basenu. We wsi dzieci są dostarczane i innych rozrywek, są gejzery i wodospady, a także smakołyki przygotowane dla młodszych gości.

cena biletu i dodatkowe funkcje dla odwiedzających „Aqua Una”

Szereg kluczowych rozrywki jest już wliczone w koszt wizyty w parku wodnym – to wszystko znajduje się w strefie aqua, a także jacuzzi, sauna i bilard. Bilet wstępu dla dorosłych an koszty 1500 rubli, dla dzieci do lat 14 – 700. Ponadto trzeba zostawić depozyt za klucze do szafki – 300 rubli, które są zwracane przy opuszczaniu.

Istnieje również kilka dodatkowych usług, które goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Obejmuje to wizyty opalających i spa, a także zajęcia w centrum fitness w klubie. Miłośnicy obiektów sportowych, takich jak idea gry w mini-piłki nożnej lub uruchomić rakietę na korcie tenisowym.

"Una Aqua" (park wodny): Opinie

Wielu odwiedzających tutaj bardzo dużo. Bliskość do Moskwy i dogodna lokalizacja sprawiają, że w każdej chwili możliwe, aby szybko dostać się do tego miejsca, a chwała reszty. Goście świętować rozbudowaną infrastrukturę, dobre baseny pływackie jakość i slajdy. Rodzice, jak fakt, że istnieje oddzielny obszar dla dzieci – aby mogli w pełni cieszyć się wakacjami bez obaw o bezpieczeństwo dziecka.

Ceny również nie powodują niezadowolenie ze strony zwiedzających. Do parku wodnego niedaleko kosztu kapitału uczestniczy bardzo demokratyczne. Ponadto, wiele osób chce zorganizować wakacje tutaj, zwłaszcza działania przez dzieci: zjeżdżalnie, uczta – co jest potrzebne, aby być szczęśliwym i śmiech dzieci? Szczególnie dużo pozytywnych opinii otrzymanych za surfowanie symulatora. Sztuczna fala stała się jednym z głównych dorosłych rozrywkowych.

Miasto Water Park

Zaledwie osiem kilometrów od stolicy, w dzielnicy mytischenskoy regionu moskiewskiego, który jest strategicznie zlokalizowany część wody w klubie „Yong-Life” – „Aqua Una” (park wodny). Adres miejsca – wieś „Red Hill”, dziewiąty na. Pochodzą one tutaj, a autobusy i pociągi. Wiele osób przyjeżdża do klubu na własnych samochodach. Znajdź miejsce dość łatwo.

Jeśli nie zdecydujesz się na skorzystanie z usług agencji (że ustalenia oferta podróży za dodatkową opłatą), bezpłatne przyjść do „Aqua” Una parku wodnego. Jak dojechać samochodem? Aby Dmitrow autostrady trzeba jechać 8 kilometrów od Moskwy, po wsi „Kapustino” skręcić w lewo. Od Leningrad autostrady – w kierunku „Szeremietiewo-2” i kontynuować przez około 10 minut (z lotniska).

Autobusy odjeżdżają z dworca „Ałtufjewo metrze i pociągach” – od stacji Savelovsky (stacja „Szeremietiewo”).

Konkludując

Być może najlepszy park wodny w Moskwie „Aqua Una” zadowala swoich gości przez cały rok. Tutaj znajdziesz dla siebie rozrywkę każdego i za małe pieniądze sprawie standardów kapitałowych. Dla tych, którzy mogą i chcą wydawać więcej, dostępna jest również okazja – szereg dodatkowych usług będzie cieszył przez użytkowników na jego różnorodności (od spa do kortów tenisowych) oraz jakości. Pamiętaj, aby odwiedzić to miejsce w jednej ze swych dni off.