162 Shares 8743 views

Płynący jabłka z ich rąk, jak to zrobić?

Lato i jesień – pora dojrzewania różnych jagód, owoców i warzyw. Każdy kto posiada własną działkę, należy rosną jabłonie różnych odmian: „Bashkir Beauty”, „Antonówki”, „shalopaevka”, „Ranetki” i tak dalej. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jabłek – bardzo smaczne i użyteczne owoce.


Wysoka wydajnych roku wielu myśli co gotować się jak najwięcej owoców. Opcje, oczywiście, dużo. Ktoś przygotowuje się sok jabłkowy, wino, tłuczone ziemniaki, ktoś gotuje dżem, dżem, dżem. Otrzymaną pastę jest bardzo smaczne i marmolada jabłka. Niektóre jabłka są cięte na kawałki i umieścić w zamrażarce.

Aby wykonać dowolną z tej procedury jest konieczne posiadanie specjalnych narzędzi. Można użyć noża. I można zrobić unikalne domowe urządzenie, które ułatwi proces przygotowania do zimy.

Płynący jabłka z rękami

Dla wygody cięcia jabłek wykorzystywane chopper. Można użyć dostępnych na rynku urządzeń lub robota kuchennego. W szczególnie bronią pojawiają pomysł jak zrobić chopper jabłek ręcznie.

Najpierw trzeba zdecydować, co do zbioru jabłek zostanie wykonana. To jest jak drobno posiekać owoce?

Zazwyczaj w garażu, warsztat lub sklep sklepowych niepotrzebnych płyt, kliny, śruby, wkręty i więcej. Wszystko to może być użyteczne w celu dokonania jabłka chopper z ich rąk.

Kruszarka do rozdrabniania jabłek improwizowany

Od małych rozmiarów pojemnik wykonany jest z płyty wiórowej, która posypane jabłka. Następnie owoce są mielone użyciu bęben zamontowany wewnątrz naczynia. Bęben może być wykonany z desek złomu około dwudziestu pięciu milimetrów grubości. Cztery takie płyty są sklejone. Okazuje Timber wielkości stu milimetrów na sto milimetrów. Ten drewna za pomocą strugarki przekształcono w cylindrze. Bęben będzie obracać za pomocą wiertarki lub innej rotator. Na bębnie sadzone pewną liczbę wkrętów lub gwoździ. Kiedy bęben obraca te śruby zaczynają zerwać jabłka. Ponadto, bęben może być wykonana z okrągłej rury o małej średnicy.

Po pewnym czasie, owoc jest całkowicie zgnieciony i gotowe do dalszej obróbki.

W przypadku dużych jabłek skrawania (w przypadku wytwarzania Charlotte lub suszenia) może być jabłka chopper rękami z cienkich blach żelaznych.

Do tego przyjąć 1 cm do 10 cm płytkach. Zamocowana pomiędzy kratą lub w formie kwiatu. Płytki cienkie ostrze doskonale narezhet jabłka na duże kawałki.

Innym prostym pomysłem

Jako mistrz rozdrabniania jabłek z rękami w dawnych czasach? Zabrali małą drewnianą łyżką. Aby umieścić Umyte jabłka. Do szlifowania za pomocą specjalnej szpachelki, jak ostry nóż do rozdrabniania współczesnej.

Dowiedz się, jak zrobić jabłka chopper z rąk, można spróbować wprowadzić inne rozwiązania dla wygody przygotowywania różnych elementów. Na szczęście, wszystkie materiały dostępne dla tego celu.

Przepływający ogród dla jabłek (wykonany własnymi rękami, oczywiście, przyjdzie znacznie tańsze niż zakup) znacznie ułatwiają pracę w kuchni. Po tym wszystkim, z tego prostego urządzenia można szlifować nie tylko jabłka, ale także innych rodzajów owoców, warzyw i owoców.