278 Shares 8720 views

Jak zrobić papier z zamku, który spodoba się wszystkim?

Obecnie sklepy oferują szeroką gamę zabawek, ale są dość drogie. Aby nie zafałszować dziecko, starają się uczynić je samemu. Ponadto, można zaoferować swoje dziecko do udziału w tym procesie, będzie rozwijać swoją wyobraźnię i logiki, a dodatkowo otrzymasz przyjemność z dzielenia się kreatywność. Oto jak zrobić papier z zamku, który spodoba się zarówno dla chłopców i dziewcząt. Jako podstawę można wziąć obwód opisany w tym artykule, ale to nie znaczy, że jest to niezbędne do wykończenia – swoją wyobraźnię i stworzyć swój własny niepowtarzalny pałac. Ponadto, taki produkt może być stosowany jako ozdoba – stojak na produkty cukiernicze.


Narzędzia do pracy

Dla takich dziedzinach jak zamek papieru, trzeba:

 • karton;
 • piasek;
 • malować;
 • tkanina;
 • trociny;
 • Puszki chipsów ziemniaczanych;
 • klej;
 • nożyczki;
 • pióro.

Krok po kroku

Aby dowiedzieć się, jak zrobić papier z zamku, trzeba uczyć się następujące informacje:

 1. Demontować pole, pozostawiając jej dno jak dole zamku. Na jednej ze ścian narysować bramę, a następnie wyciąć je, pozostawiając jedynie połączenie z dolnej części okna. Na górnej krawędzi zrobić zęby przez jedną całkowicie zgiąć je następnie trzymać się ich dach.
 2. Teraz musimy połączyć z kolorami piasku. Podzielić piasek w stosy i połączyć z żółtym, czerwonym i niebieskim. Przed przejściem do następnego kroku, trzeba czekać na suchym piasku.
 3. Nanieść klej na ścianie zamku i posypać je z żółtym piaskiem. Na frontowej ścianie stoi wycięte z kartonu kilka sztuk, które będą przypominać skały, muszą trzymać się na krawędzi bramy.
 4. Teraz weź słoik chipsów ziemniaczanych. To wyciąć okno, kij górnego stożka, który będzie służył jako dach. Wieża, zastosowanie kleju, a następnie niebieski piasku. Ozdobić dach, użyj czerwonego piasku.
 5. Blokada musi być przymocowana do podłoża. Dla niej, wziąć karton, który jest w kolorze niebieskim, będzie to woda wokół struktury. Trawa między zamkiem a wodą wykonane są z trocin, malowane w kolorze zielonym.

Teraz po prostu trzeba wymyślić interesującą historię i zadowolić ukochane dziecko nowej opowieści.

Jak zrobić papierowy zamek

Kiedy masz dzieci, to nie ma znaczenia – to chłopiec czy dziewczynka, co ważniejsze, że kochają baśnie i wierzyć w cuda. Każde dziecko będzie zadowolony mieć taki dar. Aby jak najdokładniej, aby zamek własnymi rękami, trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku, ale faworytem potomstwo zasługują.

Do pracy, trzeba wziąć te akcesoria:

 • tektura;
 • Rurki lub ręczników papierowych;
 • malować;
 • szczotki;
 • pióra i ołówki;
 • klej;
 • nożyczki.

instrukcja

W celu zablokowania ręce z produkcji papieru, to najdokładniejsza kopią oryginału, według poniższych zasad:

 1. Najpierw trzeba zrobić wieżę. W tym celu, rurka, jeden koniec którego zęby są cięte, to będzie koniec. Powinny one być takie same i znajduje się w tej samej odległości od siebie. Aby to zrobić, trzeba najpierw raschertit wszystko za pomocą linijki i ołówka, a dopiero potem rozpocząć cięcie. Nie zapomnij, aby narysować okna i drzwi. Udekoruj wieżę można, według własnego uznania.
 2. Zwracamy się do ścian. Cięcie 4 prostokątny wzór, w przybliżeniu wysokość – 9 cm, szerokość – 7 cm zamki zawsze zbudowane z kamienia, tak, że struktura jest najbardziej podobny do oryginału, tylko zwrócić je .. W tym celu malowania ściany 3 szary farby, a po wysuszeniu filcu pióra zwrócić dowolnych kamieni.
 3. Na ostatniej ścianie jest konieczne, aby bramę ich wstępnego remisem, a następnie wyciąć. Pomalować drewno, możemy narysować pętlę, na której można trzymać skrzydła w ogóle, fantazjować. Pozostała ścianka jest połączona z innymi.
 4. Wróć do wież. Mają one na obwodzie w 4 porcjach, a następnie przez dwa sąsiadujące nacięcia zamek równa wysokości ściany. Teraz każdy krój połączyć ze ścianami.
 5. Pierwsze na dach. Może być wykonany jako do jednej wieży i wszystkich. To wszystko zależy od pomysłu. Karton na dachu zostanie podjęta, z którego okręgu. Teraz jest pocięte na dwie części i płytek farba imitacji. Łączenia końców tak, że tworzą stożek jest przymocowany do górnej części wieży. Że lepiej jest zachować można nasmarować krawędź kontaktową dachu do ściany za pomocą kleju.
 6. Zamek jest gotowa, ale można wymyślać – do dekoracji Flag Tower i uzupełnić go o różnych ozdób.

przydatne informacje

Zamek wykonany z papieru, które programy są obecne w tym artykule pomogą Ci zrealizować marzenie swojego dziecka i dać mu kawałek szczęścia. Jeśli artefakt nie będą używane tylko jako dekoracja, nie zapomnij o jego stabilności. Na przykład, możliwe jest, aby rozwiązać każdy szczegół za pomocą taśmy klejącej, która musi być zabezpieczona od wewnątrz. Ten sam pałac można zrobić dla małej księżniczki, żeby ozdobić ją w jasnym kolorze wspaniałe. Teraz wiesz, szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu, aby zamek papieru. Śmiało, traktują siebie i swoje dziecko.