712 Shares 7629 views

Proces 1C automatyzacji handlu C 10,3 redaktorzy.

procesy automatyzacji handlu z redaktorów 10.3.


1C Trade Management Wydaj 10 3 – jest to produkt, który pozwala na automatyzację zadań z rachunkowości zarządczej, oceny i planowania operacji handlowych. Program zapewnia efektywne zarządzanie przedsiębiorstw i organizacji działających w dziedzinie handlu.

Edition posiada szereg cech w zarządzaniu detalicznego handlu miejsc do składowania towarów, rozliczenie, cenę, itp

Program 1s 8 2 10 marca handlowe mają możliwość rozliczania cen detalicznych dla zautomatyzowanych magazynów, sprzedaży detalicznej z kredytów bankowych jak płatności, jak również wyceny towarów umieszczonych w sklepach detalicznych korzystających z „raportu towaru.” Dodano raport za kontrolę sprzedaży detalicznej, a także raport na ocenę przepływu towarów a pozostała część w magazynie.

Istnieje możliwość wzajemnych rozliczeń z szczegółowo na podstawie dokumentów rozliczeniowych, jak również wzajemne monitorowanie rozliczenia zgodnie z dostępnych linii kredytowych dla kontrahenta. Dodano dokument pasujące do rozliczeń z kontrahentami. Może wzajemne rozliczenia między klientami, przeniesienie zadłużenia z jednej umowy na inny i redukcji zadłużenia.

W obszarze zarządzania zapasami dodana możliwość traktowania towarów w części magazynowej. Możliwa kontrola nad realizacją zleceń, ich wewnętrznych regulacji lub zamknięcia. można również określić kilka wewnętrzne dokumenty w porządku. Zmieniono mechanizm działa z numerami seryjnymi: w wersji 10.3 można przechowywać je w osobnym katalogu, a określenie dokumentów wdrożenia, paragon lub zwrot pieniędzy.

1c handlowe 10.3 pozwala określić standardowy pokój dla produktów pamięci masowej, aby szybko znaleźć towar w magazynie, aby otrzymywać informacje na temat alternatywnych rozwiązań w zakresie przechowywania, a także od salda towarów.

Weryfikacja 10.3 zawiera wejściowy asystent nomenklaturę, tworzenia dokumentów i rejestracji cen w trybie automatycznym. Katalog „Nomenklatura” umożliwia szybki pogląd cena, pozostałości i lokalizację danego towaru.

Dodano klasyfikacji towarów w ramach grup cenowych przypisać zniżek lub dopłat na wszystkie produkty z jednej grupy. Jest możliwe, aby obliczyć cenę pomocą procentowy narzut, a także przystąpienie do zespołu. Można również ustawić wartość w zależności od przedziału ceny bazowej. Możliwe jest zainstalowanie różnych typów ceny dla każdego klienta, jak również generować dodatkową opłatę w zależności od specyficznych warunków sprzedaży.

> Ed 1s handlowe 10 marca umożliwia korzystanie z kart płatniczych do zapłaty towarów.

W obszarze zarządzania zamówieniami, to wydanie pozwala określić kolejność w tabeli otrzymania dokumentów lub sprzedaży towarów. Raporty produkty zapasowych i składania zamówień pozwalają kontrolować moc równoważy rezerwowe.

Mechanizm „szybkich sprzedaży” skraca czas słuchaczowi. Istnieje możliwość kwot rachunkowych VAT za pomocą specjalnych środków w rejestrach sprzedaży.

Ponadto, program 1C Trade Management 10 marca realizowany planowanie zamówień i sprzedaży, zewnętrzne usługi przetwarzania dla sprzętu handlowego, prowadzenie ewidencji odbioru i wysyłki towarów i uniwersalnych elementów wyszukiwania podręcznikach. Weryfikacja 10.3 pozwala na wydawanie zamówień na dostawy towarów za pośrednictwem Internetu przy użyciu aplikacji „Order Management” i wiele innych. Możliwości tej edycji pozwalają na zautomatyzowanie większości procesów, z których precyzyjne wykonanie jest niezbędne dla pomyślnego obrotu.

Kup 10.3 wydanie będzie można do sklepu internetowego 1C Market. Na naszej stronie znajdziecie Państwo szeroką gamę licencjonowanego oprogramowania dla sprawnego funkcjonowania firmy. Weryfikacja 10,3 1C do kontroli handlu, jest w stanie zapewnić wysoką jakość i szybką pracę każdej organizacji obszarów handlowych, jak również zaoszczędzić czas i zwiększyć liczbę sprzedaży.