345 Shares 7275 views

Funniest Animals: Zdjęcia, opis

W świecie istnieje ogromna różnorodność niezwykle dziwnych zjawisk naturalnych, niezwykłych roślin i zwierząt. Natura stworzyła wiele różnych niewyobrażalnych istot: piękny, brzydkie, straszne, science fiction i tak dalej.


A jakie są najzabawniejsze zwierzęta istnieje na Ziemi? Tu i spróbować zidentyfikować z tych zabawnych żywych stworzeń.

Hojna natura wpływa na ludzką różnorodność fauny. Istnieje również wielki dla urody zwierząt i straszne, te, na których nie strach i zdumienie niemożliwe do oglądania.

I to jest piękne, słodkie, brzydkie, straszne i śmieszne wśród innych zwierząt.

Najzabawniejsza zwierzęta świata: zdjęcia

Top z najbardziej zabawny zwierzę może być obliczona nieskończoną liczbę. Trudno jest wybrać spośród nich, które jest najczęściej najbardziej …

Poniżej znajduje się opis niektórych z najbardziej zabawnych i śmiesznych przedstawicieli różnych fauny, które istnieje na Ziemi, która jest coraz bardziej zaskoczony jej wieloaspektowy bogastvom i różnorodności.

Najzabawniejszych zwierząt na świecie znajdują się w różnych warunkach naturalnych i klimatycznych: w wodzie, na powierzchni, w ziemi, na drzewach, etc. Rozważmy funkcje niektórych z nich.

dudek ptak

Nie na darmo w słynnej słowniku VI Dahl słowo „dudek” ma 2 śmieszne synonim – „potatuyka” i „pustushka”.

Udodov naukowcy wyizolowali oddzielny oddział udodoobraznyh śmieszne. Jest jeszcze jeden ciekawy fakt o nich. Okresie inkubacji i karmienie piskląt ptaków wytwarza rodzaj cieczy oleistej, i wyróżnia się z gruczołu oleju, a następnie jest strasznie nieprzyjemny zapach ostry. Zatem dudek bronić (takich jak skunksy) przed niebezpieczeństwem.

Nazwa tych ptaków była spowodowana publikowania ich gardłowy okrzyk „sp-SP-SP”, który jest powtarzany kilka razy. I pojawił się w ptaka zabawnej nazwie „Dudek”.

cesarz długouszka

To zwierzę – małpa, która żyje w wilgotnych lasach s. Amazon w Peru (regiony wschodnie), w Brazylii, w północno-zachodniej części Boliwii. Nazywa się anchorwhip małpa spowodowane obecnością długich i uporczywą ogona. Ponadto pierwszeństwo z Tamarin cesarskiego jest niezwykłe dla tych zwierząt wąsów i brody, a tym samym może być dobrze i nazywa „Kozacy”.

piżmak

W górę „najbardziej zabawnych zwierząt” często określany i znany wszystkim piżmaka. Ten reliktowe gatunki z rodziny ssaków mola (ryjówkokształtne odłączenia). Nawet jego nazwa brzmi śmiesznie. Piżmak w Rosji w większości znajduje się w zbiorniku. Dniepr, Ural, Wołga i Don.

Ma owłosioną ogona (w kształcie żółwia). Gruszka w kształcie zgrubienia jego specyficznego dla prostaty znajduje się też pachnące. Jednak w przeciwieństwie do skunksa zapach uwalnia zwierząt nie jest tak źle, a czasem jest nawet stosowany w przemyśle perfumeryjnym.

A futro tych zwierząt jest nietypowe: do góry włosy rozwijają i zawężenie podstawy. Ta gęsta masa żywe pasożyty – chrząszcze vyhuholeviki, nieprzystosowane do oddychania w wodzie (przetrwać z powodu zwartej i luźnej wełny konserwujące powietrza).

Podejrzanie piżmak – bardzo interesujący dla zwierząt. Porusza się na specjalnie wykopane rowy na dnie stawu. W tym przypadku zwierzę porusza się na dnie stawu, powoli wydech z płuc powietrze.

Psy (Shepherd węgierski)

Jest to niemożliwe, aby dostarczyć listę „najbardziej zabawnych zwierząt” bez tego pięknego psa.

Jest to jedna z najstarszych ras. Był on używany w starożytności do ochrony zwierząt (w tym owce).

Jest to jeden z największych psów. Jego średni wzrost wynosi 80 cm. Ponadto, zaskakująco delikatny i miły charakter, psy mają niezwykły, ekstrawagancki wygląd. Shepherd całkiem włosów ( „dredy”), który jest po prostu długi biały płaszcz kabla natychmiast zwraca na siebie uwagę.

Nosa małpa (Birma)

zadartym nosem małpa Stryker dla swojej malutkiej nosa otrzymał ciekawy przydomek „Maykl Dzhekson”. Małpa z prawej strony, można dokonać z najlepszymi „bardzo śmieszne zwierzęta.”

Jakoś natura stworzyła je tak dziwny nos, dostarczając wiele niedogodności. Faktem jest, że kropla wody podczas deszczu jesienią im nosa, kichanie i dlatego głośno. W związku z takimi niedogodnościami, mają w czasie złej pogody, aby usiąść na gałęzi drzewa, posiadające ukryte głową między kolanami.

Taki wspaniały małpa znaleźć tylko w Birmie (Północ), a ich liczba wynosi około 300 osób. Odkryli, dopiero w 2010 r. To po raz kolejny potwierdza, że natura bogata, a nie jest jeszcze w pełni znane.

wiewiórka

Ten zabawny zwierzę też można zrobić listę „najzabawniejszych zwierząt świata” (zdjęcie to potwierdza). Ta interesująca nazwa ma wspólnego wiewiórki gruntowych, na Dalekim Wschodzie i Syberii, gdzie jest to popularne postacie bajkowe w opowieściach ludowych Eskimosów i Czukockim. Ostatnio, wspominając z zabawną historię, co wydarzyło się z turystami i związanego z tych wiewiórek naziemnych.

Wiewiórka miłość błagać, czasem dochodzi do grabieży. Z tym wszystkim, te niezwykle urokliwe, choć zuchwały zwierzęta nie pozostawia nikogo obojętnym.

Bardzo śmieszne wiewiórka wygląda po ekstrakcji spożywa żywność.

Konkludując

Często można zobaczyć wybór zdjęć i filmów pod jednym tematem – „najśmieszniejsze dzieci i zwierząt.” To jest materiał filmowy, który rejestrować wspaniałe chwile dialogu z dziećmi uroczych stworzeń.

Jest to niemożliwe, aby wymienić wszystkie śmieszne zwierzęta. Ich ogromny zestaw. Wiele z nich przypominają ich wygląd i zachowanie młodych wspaniałych i pięknych dzieci.