348 Shares 1884 views

Jak nie być zazdrosna o męża?

Uważa się, że zazdrość jest pewnym znakiem miłości. Tym niemniej, ci, którzy kiedykolwiek cierpieli lub cierpieli tak daleko od tego, prawdopodobnie nie zgadzają się z tym. Nawet najbardziej potężne i wzniosłe uczucie może być łatwo zabite przez zazdrość. Wielu zapyta: jak nie być zazdrosna, jeśli jest tak wiele pokus? Odpowiedź jest na tyle prosta – zaufać. Aby nauczyć się tego nie jest tak proste.

Jeśli zazdrość jest inna: za i bez. Prawie każda kobieta jest w stanie ją odnaleźć lub wymyślić. Wtedy wszystko zależy od natury. W milczeniu odczuwasz urazę i gniew, druga będzie krzyczeć i bić potrawy. I ta i druga opcja nie zrobią.

W pierwszym przypadku prędzej czy później nastąpi załamanie nerwowe ze wszystkimi konsekwencjami, aw drugim przypadku ukochana osoba będzie zimna i nadal będzie godnym substytutem zazdrosnej osoby. Jak nie zazdroszyć się o męża i uratować relacje prawie o wszystkim, ale w praktyce zastosować te zasady, niewielu chce.

Na początek konieczne jest określenie, co jest dla Ciebie ważniejsze: ocalić rodzinę lub poddawać się emocji, wyrażać się wszystkim ludziom. Ten ostatni jest łatwiejszy, ale nie spodziewaj się długiego i szczęśliwego związku. Jeśli zdecydujesz się wyzdrowieć z tej choroby, będziesz musiał wziąć wiarę w pięść i pracować nad sobą.

Na początek przestań narzucać się. Nie powinieneś dzwonić do męża, żeby pracować i organizować przesłuchania. Zrozum, że to po prostu osłabia osobę i stawia go w niezręcznej pozycji przed kolegami. Oczywiście w tej sytuacji będzie nerwowy i przysięgny. Każda osoba potrzebuje trochę swobody. Może mieć myśli i czyny, które nie są ze sobą związane. Ale to nie znaczy, że nie lubią cię lub nie doceniają. Po opanowaniu tej zasady łatwiej będzie zrozumieć, jak nie zazdroszyć o bliskiej.

Kolejna zasada jest ściśle związana z pierwszą – uczyć się zaufania. Bez tego pomyślne małżeństwo nie będzie możliwe. Uczenie się w ucieczce jest trudne, ale możliwe. Zacznij od małego. Na przykład niech mąż pojedzie na spacer z przyjaciółmi, określając czas powrotu. Staraj się go nie zadzwonić. Zrób sobie przerwę: zadbaj o siebie, zapraszaj swoją dziewczynę, obejrzyj film i tak dalej. Najważniejszą rzeczą nie jest myślenie, że mąż w tym czasie może zrobić coś złego.

Niektóre natury emocjonalne są tak wymyślne, że mogą być nawet zazdrosne we śnie. W takim przypadku warto porozmawiać z specjalistą. Nie ma w tym nic złego ani złego. Terapia grupowa będzie przydatna . Weź ze sobą małżonka i udaj się do dobrego psychologa. Być może masz ukryte problemy, które są przyczyną wszystkich kłopotów. Między innymi specjalista będzie w stanie powiedzieć, jak być zazdrosnym o bliskiej, ale o miłości i szacunku.

Bardzo często przyczyną zazdrości jest brak pewności. Ślub i urodzenie dzieci, kobieta często przestaje się podążać. W rezultacie, po roku lub dwóch, ciało przestaje być elastyczne, pojawia się nadwaga, twarz staje się grubsza. Trudno ukryć się przed odbiciem w lustrze. Więc wszystkie młode dziewczyny wydają się być potencjalnymi rywalami.

Droga tutaj jest bardzo prosta: wolna w Twoim życiu miejsce dla siebie. Zarejestruj się na klub fitness, basen, aerobik. Jeśli czas lub pieniądze nie zezwalają, możesz chodzić do domu w domu, zalety kursów wideo dziś jest dużo. Kup sobie regularny obręcz i skręć przez 30 minut dziennie. Szybko zauważysz wynik. Przestań spożywać "smutek". Rozmieść dni rozładunkowe. Począwszy od prowadzenia aktywnego trybu życia poczujesz się w ciele i duszy.

Twój nowy wizerunek potrzebuje pięknej fryzury i oczywiście odzieży. Pamiętaj, aby przejść do salonu kosmetycznego, aby uzyskać różne procedury. Zrób nową fryzurę. Wszystko to z pewnością wzbudzi duchy każdej kobiety. Zawsze się uśmiechaj, a wkrótce zaczniesz podziwiać spojrzenia.

Znajdź lekcję według własnego uznania. Jeśli nie pracujesz, wprowadź hobby. To naprawdę cię pociąga. Między innymi zajmie to znaczną część czasu i nie pozostanie na głupie myśli.

Teraz wiesz dokładnie, jak nie być zazdrosna o męża. Nie czekaj na lepszy czas, ale dziś zacznij żyć w nowy sposób.